Podłogi laminowane z klasą

Podłogi laminowane z klasą

Producent wysokiej jakości produktów z zakresu wyposażenia łazienek, kuchni, zastaw stołowych i płytek podłogowych rozszerza swój asortyment produktów lifestyle'owych o linię podłóg laminowanych Flooring Line. Tym samym Villeroy & Boch oferuje kolejną grupę produktów do aranżacji wnętrz mieszkalnych.

podłoga laminowana

Nowy poziom projektowania
Zamiast ekstrawaganckich wieczorów w restauracjach i barach życie towarzyskie przenosi się coraz bardziej do strefy prywatnej w postaci prywatnych klubów kolacyjnych, wspólnego gotowania z przyjaciółmi i odżywającej na nowo kultury salonowej. Z tego powodu dom staje się sceną, na której toczy się życie towarzyskie. Od stycznia 2014 Villeroy & Boch oferuje do urządzenia tej sceny
indywidualne podłogi obejmujące 22 dekory w czterech kolekcjach. Tak samo bowiem jak stara fotografia, piękna misa na owoce czy idealnie ustawiona lampa stojąca, tak i podłoga jest niepowtarzalnym elementem aranżacji wnętrza.

Naturalnie indywidualnie
„Villeroy & Boch oferuje ponadczasowe wzory stanowiące indywidualną interpretację tradycji i nowoczesności. Sztuką jest tworzyć wzory zgodne z aktualną modą, które nie opatrzą się nawet za 15 lat. W Villeroy & Boch projektujemy produkty z zakresu wyposażenia jadalni, kuchni i łazienek tak, aby odzwierciedlały aktualne światowe trendy, ale zawsze zachowały ponadczasowy urok”, tłumaczy Kai Steffan, Dyrektor Kreatywny Villeroy & Boch. Od stuleci Villeroy & Boch wyznacza wzorce w kwestii innowacyjnego wzornictwa i najwyższej jakości. Dotyczy to również nowej linii
Villeroy & Boch Flooring Line zainspirowanej najpiękniejszymi wzorami z natury:
doskonałym w swej niedoskonałości rysunkiem linii, słojów i zagłębień drewna i kamienia. Cztery kolekcje Country, Contemporary, Heritage i Cosmopolitan w ambitny sposób łączą estetykę, ekologię i funkcjonalność. Objawia się to nie tylko w niepowtarzalnym wyglądzie wnętrza, ale także daje się odczuć na każdym kroku po ciepłej, elastycznej powierzchni – wytrzymałej i łatwej do czyszczenia.

Country – piękne jak sama natura
Niektórzy najchętniej spędzają czas na zewnątrz: chodzą na przykład po górach albo na długie spacery po plaży. Do tych osób pasuje kolekcja Country. Sęki, pęknięcia i słoje nadają wnętrzu rustykalny charakter, szczególnie w odcieniu Castle Oak, który doskonale pasuje do wazonów z kamionki i antycznego dębowego stołu. Kombinację tę urozmaica jasny, błyszczący bar w nowoczesnym stylu.

podłoga laminowana Country

Contemporary: eleganckie wnętrze
Stres codziennego życia sprawia, że czasem zapominamy żyć chwilą. Dlatego ważne jest, aby od czasu do czasu pozwolić sobie na relaks: w eleganckim pomieszczeniu, ponadczasowym jak perły prababci czy czarno-biała fotografia Steve'a McQueena. Pasują do tego także masywne deski podłogowe o spokojnym i solidnym charakterze, na przykład w kolorze Loft Oak, najpopularniejszym kolorze podłogi w amerykańskich loftach.

podłoga laminowana Contemporary

Heritage: inspirowane tradycją
Kamień i drewno – sprawdzony duet klasycznych dekorów podłogowych. Także w kolekcji Heritage. Na przykład dekory Travertin Oak i Travertin Hickory otaczają ramą przypominającą drewno elegancki trawertyn, a przy tym nigdy nie są zimne w dotyku. Równie niepowtarzalne są dekory Leaf Oak White i Leaf Oak Brown wzorowane na oryginalnym dekorze Switch firmy Villeroy & Boch. Cóż za piękne dziedzictwo!

podłoga laminowana Heritage

Cosmopolitan: urok wielkiego miasta
Ludzie, którzy wiele podróżują, nastawieni są na kontrasty. Inaczej jest w Marrakeszu, inaczej w Londynie, jeszcze inaczej w Portofino. Równie wszechstronna jest kolekcja Cosmopolitan, ponieważ po każdej podróży najpiękniejszy jest powrót do domu. A ponieważ gusty są różne, dekory kolekcji Cosmopolitan różnią się w zależności od obszaru dystrybucji.

podłoga laminowana Cosmopolitan

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Villeroy&Boch

Polecamy Ci również

Zobacz także