Pokaż, jak bardzo jesteś sobą u siebie

Pokaż, jak bardzo jesteś sobą u siebie

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej – bo tylko we własnych „czterech kątach” możemy czuć się naprawdę swobodnie. Serwis otoDom.pl zachęca każdego do pokazania, co dla niego oznacza bycie „u siebie”. Autor najbardziej oryginalnego zdjęcia otrzyma bon o wartości 5000 zł do wykorzystania w sklepie z wyposażeniem wnętrz.

Zadaniem konkursowym jest zrobienie zdjęcia, które ukazuje nietypowy charakter mieszkania oraz jego właściciela. Celem konkursu jest znalezienie pozytywnie zakręconych ludzi tak jak bohaterowie, których historie zostały przedstawione na stronie jestemsoba.otodom.pl. Osoby, które chcą pokazać, co oznacza dla nich bycie u siebie, powinny umieścić fotografie wraz z opisem w galerii znajdującej się na stronie konkursu, za pomocą znajdującego się na niej formularza. Na autorów 10 najbardziej ciekawych zdjęć czekają bony towarowe o wartości od 500 zł do 5000 zł na zakupy w sklepie internetowym FabrykaForm.

Fundatorem nagród jest organizator konkursu – serwis otoDom.pl. – Myśląc o nagrodzie, szukaliśmy czegoś co pomoże nadać niestandardowy charakter domowemu zaciszu i jednocześnie wyrazić oryginalność ludzkiego charakteru – wyjaśnia Przemysław Kotwicki, dyrektor serwisu. – Wybraliśmy sklep, który w swoim asortymencie ma nietypowe produkty codziennego użytku, stanowiące jednocześnie ciekawą dekorację wnętrza domu.

Pokaż, jak bardzo jesteś sobą u siebie - zdjęcie 1

Konkurs jest rozwinięciem prowadzonej przez serwis otoDom.pl internetowej kampanii „Cokolwiek robisz, kimkolwiek jesteś, u siebie zawsze możesz być sobą”. – Ideą działania jest podkreślenie, że własne mieszkanie to coś więcej niż tylko dach nad głową – tłumaczy Przemysław Kotwicki. – Charakter, jaki nadamy naszemu mieszkaniu jest odzwierciedleniem nas samych, dlatego  własny kąt to również swego rodzaju azyl – miejsce, w którym zawsze możemy czuć się nieograniczeni. Niezależnie od tego, jakie społeczne role pełnimy i co robimy poza domem, przekraczając próg własnego M możemy być już tylko sobą. Stąd pomysł na zorganizowanie konkursu, polegającego na pokazaniu „jak bardzo jesteśmy sobą u siebie”.

Zabawa trwa do 18 kwietnia 2011 roku, a ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej do końca kwietnia 2011 roku. Regulamin oraz szczegóły konkursu na stronie: www.jestemsoba.otodom.pl.

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: otoDom.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także