Pokaz nowej kolekcji Villa Italia

Pokaz nowej kolekcji Villa Italia

8 listopada Villa Italia zaprezentowała nową kolekcję porcelany, ceramiki i szkła na sezon 2007. Przedstawione kolekcje marki Villa Italia utrzymane są zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym – minimalistycznym, zgodnymi z najnowszymi trendami, stylu.

zestaw porcelany stołowejNowa kolekcja została zaprezentowana w siedzibie firmy Ergo International, wyłącznego dystrybutora porcelany, ceramiki, szkła oraz elementów wyposażenia wnętrz marki Villa Italia w Polsce. Nowe kolekcje marki Villa Italia mogli obejrzeć partnerzy handlowi Ergo International, czyli przedstawiciele sklepów i galerii oraz przedstawiciele mediów. Pokaz nowej kolekcji był doskonałą okazją do zaprezentowania nie tylko najnowszych produktów marki Villa Italia, ale także najnowszych trendów w wyposażeniu wnętrz. W trakcie pokazu zaproszeni goście mogli obejrzeć nowe porcelanowe kolekcje takie jak Sense, Spirit, Space, Sunlight, Grain oraz cały
asortyment produktów marki Villa Italia obecnie dostępny w sklepach.

Pokaz nowej kolekcji marki Villa Italia jest organizowany dwa razy do roku – na wiosnę i na jesieni. Produkty marki Villa Italia, w tym nowe kolekcje, są dostępne w czterech salonach firmowych, jak i w około czterystu sklepach patronackich na terenie całego kraju.

Ergo International to importer porcelany, ceramiki i elementów wyposażenia wnętrz marki Villa Italia, którą tworzą pełne elegancji porcelanowe serwisy obiadowe i herbaciane, zastawy z doskonałej ceramiki użytkowej, dodatki ze szkła kryształowego oraz obrusy. Wszystkie wzory powstają w studiu projektowym w Mediolanie i są zastrzeżone na rynku polskim.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Villa Italia

Polecamy Ci również

Zobacz także