Pokój córeczki Kamili Szczawińskiej – dziewczęcy wdzięk i styl

1
Aranżacja pokoju dziecka Kamili Szczawińskiej
Meble i dodatki do pokoju swojej córeczki, Kamila Szczawińska wybrała sama.

Kamila Szczawińska urządziła pokój swojej córeczki w pełnym wdzięku, dziewczęcym stylu. Jasne kolory i pomysłowe meble tworzą niezwykle przyjemne połączenie.

Aranżacja pokoju córki Kamili Szczawińskiej

Pokój małej Kalinki jest urządzony w bardzo dziewczęcym stylu, są w nim również nawiązania do nadmorskich wakacji. To wrażenie podkreślają meble – szafa, regał i komoda, które kształtem przypominają francuskie domki plażowe. Stylizowane plakietki z napisem „La Mer” (morze), czy „La Plage” (plaża) dodatkowo dodają im uroku i tworzą wakacyjny, nadmorski klimat. Wygodne białe łóżko zachęca do wypoczynku. Umeblowanie pokoju uzupełnia biały stolik na drewnianych nogach, na którym Kamila ustawiła dekoracyjny napis LOVE.
– Kochamy morze i przestrzeń. Bardzo chciałam przenieść klimat nadmorski do naszego domu, dlatego pokoik Kalinki jest bardzo jasny i doświetlony. Kolorowe dodatki sprawiają że pokoik jest bardzo przytulny i bardzo lubimy spędzać w nim czas – mówi Kamila Szczawińska.

Łóżko z dekoracyjną narzutą zachęca do wypoczynku

W dekoracji pokoju dziecka Kamili Szczawińskiej dominuje jeden motyw przewodni, dzięki czemu cała aranżacja jest bardzo spójna.

Darek Lewandowski
Kącik zabaw w pokoju Kalinki

Kącik zabaw urządzono z dbałością o wygodę dziecka i... zachowanie porządku.

Darek Lewandowski
Domek dla lalek i różowy fotel, czyli kącik zabaw dla dziewczynki

Wielki domek dla lalek, fantazyjny różowy fotel i miękki dywan tworzą przestrzeń do zabawy.

Darek Lewandowski
Dekoracyjne dodatki w pokoju Kalinki

W całej aranżacji pokoju dziewczynki dominują trzy kolory: biel, mięta i róż.

Darek Lewandowski

Zobacz też: Niepowtarzalne wzory do pokoi dziecięcych - czyli dobry design dla najmłodszych

Kolory i dodatki w pokoju Kalinki

Ściany pokoju Kalinki pomalowane są na biało, białe są także meble. Na tym tle fantastycznie wyglądają dodatki w kolorach mięty i różu. Kamila wybrała jeden motyw przewodni, który występuje na tkaninach i akcesoriach – to stylizowane gwiazdki. Dzięki temu cała aranżacja pokoju dziecka ma bardzo spójny charakter. Gwiazdki zdobią m.in. narzutę łóżka, wygodną pufę, a także całe mnóstwo dekoracyjnych poduszek. Całości dopełnia ręcznie pleciony dywan w biało-różowe koła. Takie zestawienie jasnych kolorów i wzorów jest wyjątkowo dziewczęce. W pokoju dziewczynki ustawiono też kwiaty – piękne storczyki są oczywiście dopasowane kolorystycznie do wystroju.

Kącik zabaw

W pokoju Kalinki nie mogło zabraknąć kącika zabaw. Króluje w nim duży domek dla lalek oraz stylowy, różowy fotel – oczywiście z dodatkowymi, wygodnymi poduszkami. Miękki, różowy dywanik tworzy doskonałą przestrzeń do zabaw na podłodze. Kącik zabaw doświetla dekoracyjna lampka z kolorowym abażurem. W utrzymaniu idealnego porządku pomaga dekoracyjny i pojemny kosz – do którego trafiają zabawki.

Zobacz też: Jak wygląda pokój córki Ani Wendzikowskiej

Aranżacja pokoju córeczki Kamili Szczawińskiej jest subtelna i dziewczęca – to świetna przestrzeń do zabawy i odpoczynku dla małej dziewczynki.

Aranżacja pokoju córeczki Kamili Szczawińskiej powstała we współpracy z polską firmą Pinio. Wykorzystano w niej meble i dodatki Pinio oraz Lamps&Company.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: www.pinio.com.pl, www.lampsandco.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także