Pokój córki Doroty Gardias - pastelowa aranżacja

Pokój córki Doroty Gardias
Dorota Gardias pokój dla swojej córeczki Hani urządziła w jasnych, pastelowych i spokojnych kolorach.

Znana pogodynka, dziennikarka a kiedyś modelka, Dorota Gardias prezentuje jak zaaranżowała pokój dla swojej 3-letniej córeczki, Hani. Całość utrzymana jest w pastelowych kolorach.

Pokój Hani utrzymany jest w dziewczęcym, delikatnym charakterze. Beżowe ściany, białe meble, kolorowe dodatki a całość dopełniają francuskie akcenty.

 

Dzieci rosną jak na drożdżach, ledwo się obejrzymy a nasz niemowlak idzie do przedszkola. Jego pokój nie spełnia już podstawowych potrzeb więc przychodzi taki czas, aby na nowo stworzyć przestrzeń dla naszego dziecka. Pani Dorota metamorfozę pokoju dziecka zaczęła od beżowych ścian i drewnianej podłogi. Jej wybór co do mebli padł na białe, proste w formie w kształcie francuskich domków plażowych meble. Francuski styl dopełnia, długa na całą wysokość ściany, naklejka z elegancką kamienicą z wysokimi oknami.

Zobacz także: Pokój córeczki Kamili Szczawińskiej – dziewczęcy wdzięk i styl

W pokoju Hani znajduje się także coś do spania, czyli wygodny tapczan w odcieniach brązu. Pokój jest oświetlony poprzez lampę wiszącą, stojącą na komodzie oraz kinkiet. Abażur lampy jest pokryty takim samym wzorem co pościel w łóżku. Modny chevron, który znalazł się na pościeli i lampie stojącej, podkreśla stylowy charakter pokoju i nadaje mu nieco powagi, pastelowe gwiazdki, pompony przy łóżku i zdjęcia z czasów niemowlęcych w ramkach na ścianie przypominają z kolei, że nadal znajdujemy się w pokoju dziecka.

Zobacz też: Niepowtarzalne wzory do pokoi dziecięcych - czyli dobry design dla najmłodszych

Pokój dla dziewczynki
Dekoracje i dodatki w pastelowych kolorach do pokoju dziewczynki.
Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Sisu PR

Polecamy Ci również

Zobacz także