Pokój dla chłopaka

Aranżacja pokoju dla chłopaka wymaga równie dużo uwagi co dla dziewczyny. Nie musisz malować ścian na różowo ani wieszać firanek, ale zwróć uwagę na zainteresowania i charakter swojego syna. 

Pokój dla chłopaka powinien zawierać wszystko to, czego potrzebuje nastolatek. Poza wygodnym łóżkiem na którym spędza większość swojego czasu i biurkiem do nauki, stwórz w nim miejsce do realizacji pasji i zainteresowań. Twój syn uwielbia sporty, zaaranżuj przestrzeń tak aby znalazły się w niej ulubione sprzęty i gadżety. Półki na ścianę wykorzystaj do ustawienia trofeów i medali zdobytych podczas zawodów, na ścianie powieś zdjęcia ulubionych drużyn lub autografy sportowców. Jeżeli nastolatek jest wielbicielem muzyki stwórz własne centrum rozrywkowe.

Pamiętaj, aranżując pokój dla chłopaka, kieruj się jego charakterem i indywidualnymi potrzebami. Nie wszyscy chłopcy lubią mieć zagracone wnętrze i wieczny bałagan. Niektórzy lubią mieć wszystko w zasięgu ręki i poukładane w kosteczkę, zawsze zanim zabierzesz się do urządzania pokoju, spytaj dziecko o zdanie albo pozwól zrobić to samodzielnie. Pokój dla chłopaka to jego królestwo, gdzie odpoczywa, regeneruje siły i spędza czas z przyjaciółmi, dlatego skorzystaj z naszych propozycji aranżacji i stwórz mu przestrzeń przyjazną do rozwoju.

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Łukasz Lamprycht

Zdjęcia: decoist.com

Polecamy Ci również

Zobacz także