Pokój dla chłopaka

Pokój dla chłopaka

pokój dla chłopakaAranżacja pokoju dla chłopaka wymaga równie dużo uwagi co dla dziewczyny. Nie musisz malować ścian na różowo ani wieszać firanek, ale zwróć uwagę na zainteresowania i charakter swojego syna. 

Pokój dla chłopaka powinien zawierać wszystko to, czego potrzebuje nastolatek. Poza wygodnym łóżkiem na którym spędza większość swojego czasu i biurkiem do nauki, stwórz w nim miejsce do realizacji pasji i zainteresowań. Twój syn uwielbia sporty, zaaranżuj przestrzeń tak aby znalazły się w niej ulubione sprzęty i gadżety. Półki na ścianę wykorzystaj do ustawienia trofeów i medali zdobytych podczas zawodów, na ścianie powieś zdjęcia ulubionych drużyn lub autografy sportowców. Jeżeli nastolatek jest wielbicielem muzyki stwórz własne centrum rozrywkowe.

aranżacja pokojupokój dla bliźniaków

Pamiętaj, aranżując pokój dla chłopaka, kieruj się jego charakterem i indywidualnymi potrzebami. Nie wszyscy chłopcy lubią mieć zagracone wnętrze i wieczny bałagan. Niektórzy lubią mieć wszystko w zasięgu ręki i poukładane w kosteczkę, zawsze zanim zabierzesz się do urządzania pokoju, spytaj dziecko o zdanie albo pozwól zrobić to samodzielnie. Pokój dla chłopaka to jego królestwo, gdzie odpoczywa, regeneruje siły i spędza czas z przyjaciółmi, dlatego skorzystaj z naszych propozycji aranżacji i stwórz mu przestrzeń przyjazną do rozwoju.

aranżacja pokoju dla chłopakapokój dla nastolatka

pomysł na pokój dla chłopakapokój dla chłopca

czerwone meble
łóżko piętrowe
pokój dla chłopaka
wyposażenie pokoju
łóżko
łóżko piętrowe dla dzieci
ściana z cegły
pokój na poddaszu
fototapeta w pokoju
nowoczesne meble do pokoju
jaskrawe kolory
meble drewniane do sypialni
jaskrawe meble
łózko z szafą
jasne drewniane meble
zielone ściane w pokoju
meble do pokoju
jasne wnętrze
pokój młodzieżowy
niebieskie dodatki
ściana w pokoju
pomarańczowy pokój

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Łukasz Lamprycht

Zdjęcia: decoist.com

Polecamy Ci również

Zobacz także