Pokój nastolatki - aranżacja w stylu pop-art

1
Pokój nastolatki - aranżacja w stylu pop-art

Prezentujemy aranżację pokoju na poddaszu, którego właścicielką jest nastolatka. Trudnością w urządzeniu wnętrza był dość duży skos połaci dachu.

Założeniem projektowym było stworzenie wnętrza funkcjonalnego i przestronnego. Pod skosem zaprojektowano zabudowę meblową, która łączy łóżko (o wymiarach 160x200 cm) z podświetlonym panelem za łóżkiem. Tło dla łóżka stanowi tapeta z geometrycznym, kolorowym wzorem. Meble wykończone są eleganckim fornirem z drewna teakowego.

pokój nastolatkiłóżko do sypialni nastolatki

Panel meblowy to nie tylko łóżko, ale także pojemne szuflady podwieszane z frontami z białego MDF-u, lakierowanego na wysoki połysk oraz białe biurko – proste, wręcz minimalistyczne w formie. Całość tworzy ciekawą, nowoczesną kompozycję.

pokój na poddaszumeble do pokoju na poddaszu

Szafa pod skosem (szerokości 120 cm) z lustrzanymi frontami pełni funkcję garderoby nastolatki.
Mocnymi detalami w pokoju są krzesło, fotel oraz komoda podwieszana – dobrane w mocnych, soczystych kolorach ożywiają wnętrze.

meble młodzieżoweprojekt pokoju

Ściany pomalowano na beżowo, stosując różne jego odcienie. Zdobią  je plakaty ze znanymi motywami występującymi w sztuce pop-art. W suficie umieszczono reflektorki, które dzięki możliwości sterowania tworzą ciekawe efekty świetlne, pozwalają na podświetlenie wybranych, ciekawszych fragmentów pokoju. Podłoga wykończona jest litymi deskami dębowymi.

oświetlenie do pokoju na poddaszumiejsce do nauki

stylowe meblearanżacja pokoju nastolatki

Oceń artykuł
3,15 / 13 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Autor: Aleksandra Ziarek

Źródło: fleksidesign.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także