Pokrowce na kanapy - sposób na nowy mebel

Pokrowce na kanapy - sposób na nowy mebel

Pokrowce na kanapy są sposobem na to, aby starej kanapie przywrócić dawną świetność. To również pomysł na prostą odmianę wnętrza.

kwiatowe pokrowcepkrowiec na kanapę

Kanapy często służą latami - wygodne, sprawdzone, ulubione. Sentyment powoduje, że nie bardzo chcemy się z tymi starociami rozstawać, jednak często wiekowe już elementy, zamiast dodawać wnętrzu uroku, najzwyczajniej w świecie wyglądają nieestetycznie. Wysłużone kanapy i krzesła odmienią się nie do poznania za sprawą nowych, designerskich pokrowców 3D.

kanapa wypoczynkowa

Zdejmowane pokrowce ozdobione są fantazyjnymi motywami w rozmaitych stylach. Romantyczne wzory kwiatowe to propozycja do salonu urządzonego w tradycyjnym stylu. Motyw graficzny zdjęty
z rozkładu metra będzie natomiast współgrał z współczesnym wystrojem wnętrz młodych miłośników miejskiego stylu życia.

Czasem dobry pomysł daje szansę na wykorzystanie starych zasobów i uzyskanie zupełnie nowego, świeżego efektu. Pokrowce 3D od Dekorii nadają wnętrzu nowoczesnego i oryginalnego charakteru. Zdejmowane pokrowce są też bardzo praktyczne w eksploatacji: w razie zabrudzeń, można je po prostu wyprać w pralce, bez konieczności organizowania uciążliwego czyszczenia tapicerki mebla. Niewątpliwą zaletą pokrowców jest ich bogaty wybór, dzięki czemu bez problemu dopasujemy je do sof znajdujących się aktualnie w sprzedaży, ale także tych, wycofanych już z oferty IKEA.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Dekoria

Polecamy Ci również

Zobacz także