Półki w salonie - rozwiązania do każdego wnętrza

Półki w salonie - rozwiązania do każdego wnętrza

Nie każdy z nas może sobie pozwolić na duże i pojemne szafy, czy półki w domu. Małe mieszkania stanowią swego rodzaju wyzwanie, gdy mowa o przechowywaniu rzeczy. Oczywiście nie powinniśmy przesadzać i zagracać często i tak już przepełnionej powierzchni, ale nawet przy rozsądnym gospodarowaniu przestrzenią i tak czasem stykamy się z problemem braku miejsca.

Są jednak sposoby n

półki w ścianach
a poradzenie sobie z tą kwestią. Najprostszym i najbardziej efektywnym jest oczywiście system szafek z jak największą ilością miejsca. Cały trick polega jednak na tym, aby taki mebel bądź meble były odpowiednio dopasowane do i tak już niewielkich przestrzeni. Jeśli mamy taką możliwość to możemy umieścić półki bezpośrednio w ścianach – pozwoli nam to na dodatkową oszczędność miejsca.

Aby zadbać też o estetykę pokoju nie wystarczy jedynie położyć książek czy płyt na półkę. Jeśli nie lubimy ich układać i pilnować warto zaopatrzyć się w kolorowe pudła bądź szufladki, które można postawić na półkach. Dzięki temu bałagan zniknie z widoku, a nasz pokój zyska dodatkową ozdobę.

Poniżej prezentujemy kilka pomysłów na zaaranżowanie przestrzeni z wykorzystaniem pojemnych półeczek.

skrzynia pełniąca funkcję stołu
półki w ścianie
narożny regał
półki na całej wysokości ściany
wiklinowe kosze służące jako szufladki
obudowana przestrzeń wokół telewizora
wykorzystanie ściany jako półki
stylowa drabinka pełniąca funkcję półek
pomysłowy system półek
Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Magdalena Kolwaga

Źródło: housetohome.co.uk

Polecamy Ci również

Zobacz także