Pomoc w domu czyli płyn do naczyń - konkurs

Pomoc w domu czyli płyn do naczyń - konkurs

Płyn do naczyń to jeden z tych produktów, bez których trudno sobie wyobrazić dzień. Sięgamy po niego kilka razy dziennie, najczęściej zupełnie nie zastanawiając się, jakim jest ułatwieniem. Zapraszamy do udziału w konkursie, związanym z płynem do mycia naczyń.

płyn do naczyń

zestaw produktów LudwikNie wszyscy wiedzą, że 20 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Płynu do Mycia Naczyń. Pierwsze tego typu produkty pojawiły się w Stanach Zjednoczonych w latach 50-tych XX wieku. Na początku lat 60. oferowano je już w Europie Zachodniej. W naszym kraju pierwszym płynem do zmywania był Ludwik. Produkt znacznie ułatwił życie polskich rodzin. Pomimo upływu lat nadal cieszy się on ogromną popularnością w naszym kraju. Dlatego to właśnie Ludwik jest bohaterem naszego konkursu.

Zasady konkursu

Konkurs składa się z dwóch etapów.

  • W pierwszym etapie należy odpowiedzieć na poniższe trzy pytania. 50 osób, które najszybciej nadeślą prawidłowe odpowiedzi zakwalifikuje się do drugiego etapu konkursu. Ich nazwiska opublikujemy do 29 maja 2013 r.
  • Drugi etap będzie polegał na udzieleniu odpowiedzi na pytanie, które zostanie opublikowane do 29 maja, wraz z listą osób, które zakwalifikują się do drugiego etapu.
    Na odpowiedzi uczestników drugiego etapu czekamy do 9 czerwca. Wyniki końcowe opublikujemy do 11 czerwca 2013 r.

Spośród uczestników drugiego etapu konkursu, wyłonimy 20 laureatów, którzy zostaną nagrodzeni zestawami produktów marki Ludwik.

PYTANIA KONKURSOWE - pierwszy etap

  1. W którym roku rozpoczęto w Polsce sprzedaż płynu do zmywania Ludwik?
  2. W latach 60-tych XX wieku płyn do mycia naczyń Ludwik miał swoją pierwszą kampanię promocyjną. Czy wiesz jak brzmiało jej hasło reklamowe?
  3. Początkowo na rynku dostępny był wyłącznie Ludwik o zapachu miętowym. Jednak stopniowo jego gama zapachowa była rozszerzana. Obecnie ten płyn do mycia naczyń oferowany jest w kilkunastu różnych wariantach. Wskaż co najmniej 6 zapachów Ludwika dostępnych na rynku.

Odpowiedzi prosimy przysyłać mailem na adres konkurs@e-mieszkanie.pl. W temacie maila prosimy wpisać "Płyn do naczyń", a w treści maila zawrzeć adnotację: "Po zapoznaniu się, akceptuję regulamin konkursu Pomoc w domu czyli płyn do naczyń".

Laureaci konkursu będą proszeni o przesłanie swoich danych teleadresowych, niezbędnych do wysłania nagród - do dnia 14.06.2013 r. na adres: konkurs@e-mieszkanie.pl (jest to warunek niezbędny do otrzymania nagrody).

Regulamin konkursu

Fundator nagród

Pomoc w domu czyli płyn do naczyń - konkurs - zdjęcie 3

Patron medialny

Pomoc w domu czyli płyn do naczyń - konkurs - zdjęcie 4

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Grupa Inco

Polecamy Ci również

Zobacz także