Pomoc w domu czyli płyn do naczyń – wyniki konkursu

Pomoc w domu czyli płyn do naczyń – wyniki konkursu

Zakończyliśmy już konkurs Pomoc w domu czyli płyn do naczyń. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.

płyn do naczyń LudwikZadanie konkursowe polegało na opisaniu nietypowego zastosowania płynu do naczyń Ludwik. I tu Wasza kreatywność i pomysłowość przeszła najśmielsze oczekiwania.
Dla wielu Ludwik to wspomnienia beztroskiego dzieciństwa i przygód, które dobrze kończyły się dzięki Ludwikowi. Okazuje się, że Ludwikiem można usunąć plamy, pozostałe po dziecięcych działaniach artystycznych, takich jak malowanie dekoracji ściennych. Jest świetny do produkcji baniek mydlanych, nadaje się też do usuwania oliwki, użytej zamiast szamponu, a także do przeprowadzenia szkolnych eksperymentów chemicznych. Można nawet w nim wykąpać małe kotki – choć tego zastosowania zadecydowanie nie polecamy.
Ponieważ Ludwik towarzyszy nam od dawna, to w ciężkich czasach mógł nawet skutecznie udawać... eleganckie mydło w płynie. Teraz znajduje zastosowanie jako zapach w łazienkach, środek odstraszający owady, uniwersalny płyn do sprzątania i skuteczny odplamiacz. Okazuje się przydatny w remontach – od fugowania płytek, po łączenie rur i klejenie listew, przydaje się też rowerzystom do sprawdzania szczelności dętek.
Ale Ludwik ma też bardziej romantyczne oblicze – pomógł nawet w wywróżeniu małżeństwa, a także – przypisaniu narzeczonej czarodziejskich umiejętności!
A to tylko niektóre przykłady wykorzystania tego płynu, który wydawałoby się – jest „tylko” płynem do naczyń.

Najciekawszymi przykładami użycia Ludwika podzieliły się z nami następujące osoby, do których powędrują zestawy produktów marki Ludwik:

 1. Krystyna Łysio
 2. Karolina Kiepiel
 3. Katarzyna Szarek
 4. Civi
 5. Marta Koteras
 6. Agnieszkalider
 7. Monika Jórdeczka
 8. Monika Czuba
 9. Katarzyna Sadurska
 10. Julia Bobrowska
 11. Izabela Broniarek
 12. Agmaliwieccy
 13. Katarzyna Sieja
 14. Robert Morawski
 15. Agnieszka Polna
 16. Grażyna Kowalczyk
 17. Kinga Fortuna
 18. Michalina Bednarek
 19. Monika Lebiedzka
 20. Magdalena Sitko

Zwycięzcom gratulujemy i przypominamy o konieczności przysłania danych teleadresowych do 14 czerwca 2013 – jest to warunek niezbędny do otrzymania nagrody. Dane prosimy wysłać na adres konkurs@e-mieszkanie.pl.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Grupa Inco

Polecamy Ci również

Zobacz także