Pomysł na aranżację dwupokojowego mieszkania

Pomysł na aranżację dwupokojowego mieszkania

Jak urządzić dwupokojowe mieszkanie, by było wygodne i eleganckie? Zobaczcie pomysł na aranżację – nowoczesny, prosty i funkcjonalny.

aranżacja salonu

Kolory w mieszkaniu, czyli szarość górą

Aranżacja tego dwupokojowego mieszkania wydaje się całkiem zwyczajna, jednak o jej charakterze przesądza dobór kolorów. Mieszkanie urządzono w odcieniach szarości, jednak żeby wystrój nie był zbyt monotonny, dołożono wyraziste, purpurowe akcenty. I to połączenie daje naprawdę niesamowity efekt. Konsekwentnie zastosowano go we wszystkich pomieszczeniach (chociaż w różnych proporcjach), co sprawia, że wystrój mieszkania jest wyjątkowo spójny. A przy małych mieszkaniach, uniknięcie wrażenia chaosu jest naprawdę ważne.

Zobacz też: Inspirującą aranżację małego mieszkania

połączenie salonu i kuchni

Rozplanowanie mieszkania

Salon, częściowo połączony z kuchnią, nabiera nowoczesnego, „miejskiego” charakteru, a przy tym jest funkcjonalny i przytulny. Wygospodarowano w nim kącik wypoczynkowy z kanapą i niskimi stolikami, znalazło się też miejsce dla stołu, przy którym można wygodnie zjeść posiłek.Kuchnię od salonu oddziela dekoracyjny filar, a jej wystrój to proste szafki, oczywiście szare i purpurowe. W drugim pokoju urządzono sypialnię – z dużym łóżkiem i pojemną szafą. Ciekawym akcentem jest dekoracja „ożywiająca” ścianę sypialni.

dekoracja ściana w sypialni

To dwupokojowe mieszkanie urządzono niby w całkiem zwyczajny sposób, a jednak ma ono wyrazisty charakter i styl.

jadalnia w salonie
umeblowanie sypialni
aranżacja salonu - kolory
kącik wypoczynkowy w salonie
stół w salonie
umeblowanie salonu
aranżacja kuchni
wystrój kuchni
Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: freshome.com

Polecamy Ci również

Zobacz także