Pomysł na garderobę

Nie każdy z nas może sobie pozwolić na posiadanie w domu garderoby. Większość trzyma osobiste rzeczy w szafach, szufladach bądź skrywa je w łazience. Jeżeli pomimo braku miejsca w domu chcesz zorganizować osobisty kącik do przebierania, skorzystaj
z naszych porad.


Zorganizuj miejsce na biżuterię. Toaletka powinna zawierać wszystkie drobne akcesoria pod ręką. Zawieś ulubioną biżuterię na dekoracyjnym drzewku i przykryj szklanym kloszem. Pomoże to chronić ją przed kurzem. Chroń swoje ubrania. Wełniane i kaszmirowe ubrania przechowuj w specjalnych torebkach do przechowywania, zapewnią świeżość i uchronią je przed molami.

Pochowaj buty. Znajdź dziwaczne pudełka do butów i ozdób zabawnymi etykietami lub fotografiami. Trzymaj je w pobliżu krzesła, aby w komfortowych warunkach móc przymierzać ulubione pary. Tchnij nowe życie w ubrania. Aby przedłużyć życie miękkich tkanin i przy okazji trochę wyeksponować ich urok, zawieś je na wyściełanych delikatną tkaniną wieszakach, następnie powieś na drzwiczkach szafy.


 
Przygotuj się na weekend. Jeżeli wybierasz się na weekend, suszarkę do włosów, szczotki, pędzle
i inne kosmetyki przechowuj w wygodnej kosmetyczce. Wszystko będzie pod ręką i nie zgubi się podczas przygotowań do wyjścia.  Zorganizuj szafę. Dobrze zorganizowane przechowywanie pomoże utrzymać ubrania w dobrej kondycji. Pogrupuj akcesoria w łatwych do zauważenia szufladach, a ubrania z zeszłego sezonu posegreguj i ułóż w pudłach lub powieś na wieszakach.

Przechowuj akcesoria na szklanych paterach. Szklane patery do ciasta możesz śmiało wykorzystać jako stojak na ulubione perfumy lub bibeloty. Ładnie się prezentują i zajmują niewiele miejsca.
Odpowiednio przechowuj bieliznę. Aby ukryć swoją ulubioną bieliznę, powkładaj ją w ozdobne woreczki, które zawieś na wieszakach. Takie bawełniane worki idealnie sprawdzą się w podróży.

Oceń artykuł
4,60 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Łukasz Lamprycht

Zdjęcia: housetohome.co.uk

Polecamy Ci również

Zobacz także