Pomysł na lampę z kaset magnetofonowych - zrób to sam

Stare kasety magnetofonowe zalegają na naszych strychach i w szufladach. Co z nimi zrobić? Proponujemy pomysł na lampę z kaset.

Słuchanie muzyki z kaset to już raczej przeżytek. Jednak same kasety warto wykorzystać i stworzyć z nich dekoracyjne lampy. Sam pomysł jest zaskakująco prosty, a jego efekty – bardzo ciekawe. Wystarczy nam prosta lampa z przezroczystym kloszem, kilka starych kaset oraz klej. Jeśli mamy kasety w różnych kolorach, możemy ułożyć z nich jakiś wzór. Potem już tylko musimy nakleić kasety na klosz – i lampa z kaset gotowa.

Zobacz: Lampy z forniru

Jeśli spodobała Wam lampa z kaset - zobaczcie, jak można wykorzystać stare negatywy. A tak ozdobione lampy mogą się nawzajem uzupełniać. Ta lampa będzie idealna dla osób lubiących oryginalne rzeczy, elementy wystroju wnętrz czy meble. Doda stylu każdemu wnętrzu, czy to będzie salon czy sypialnia. Sprawdzi się także w przedpokoju. Z kaset można wykonać lampę stojącą, wiszącą czy żyrandol - wszystko zależy od kreatywności. Dla fanów recyklingu pomysł na lampę z kaset powinien przypaść do gustu.

Oceń artykuł
4,50 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz
Więcej na ten temat:

,

Autor: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: ecofriend.com, gizmodo.com, fosfor.com

Polecamy Ci również

Zobacz także