Pomysł na wiosenne dekoracje

Do wiosny jeszcze kawałek, ale już teraz możecie pomyśleć o odświeżeniu Waszego domu. Dlatego przedstawiamy kilka pomysłów na wiosenne dekoracje.


Aby wnętrza nabrały świeżości postaw na pastelowe kolory. Tapety w kwiaty, lub delikatne pasy
albo wzory czy farba na ścianach w jasnych odcieniach, pastelowe poduszki, nakrycia stołu,
obicia krzeseł czy zasłony sprawią, że pomieszczenie zyska na lekkości. Duże wazony z kwiatami, jasne serwetki, zastawa stołowa z motywami kwiatowymi, to dobry pomysł na dekorację
wiosennego stołu. Dywany z juty, meble wiklinowe, drewniane stołki, lniane tkaniny i bielizna
stołowa to przykłady, że meble i dodatki wykonane z naturalnych materiałów wnoszą naturę
i świeżość do Twoich pokoi.

Kolejnym i sprawdzonym pomysłem na wiosenne dekoracje domu są rośliny doniczkowe.
Rośliny od zawsze kojarzyły się z wiosną, jej kolorem i zapachem, dlatego nie powinno ich zabraknąć w żadnym pomieszczeniu.

Ostatnim i bardzo ważnym elementem jest wpuszczenie światła do wnętrz. Odsłońcie zasłony, umyjcie okna, zamiast ciemnych żaluzji powieście lekkie rolety lub firanki, od razu poczujecie
się inaczej a Wasz dom zyska nowy blask. Jeżeli możecie wymieńcie meble na nowe lub pomalujcie stare. Nic taki nie psuje humoru jak zdarta farba albo odklejone listewki. Ze starych mebli możecie zrobić nowe. Aby Wasz dom pięknie pachniał użyjcie tego, co dała Wam natura. Laski cynamonu lub wanilii porozkładane w różnych częściach pokoju dodadzą mu aromatu i będą świetną ozdobą Pomysłów na wiosenne dekoracje jest mnóstwo, jeżeli macie jeszcze jakieś podzielcie się z nami, wspólnie doczekamy do wiosny.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Łukasz Lamprycht

Zdjęcia: homedit.com

Polecamy Ci również

Zobacz także