Pomysłowa lampka do pokoju dziecka – lampka Magic

Magiczna lampka
Lampka jest wyposażona w wyłącznik oraz ściemniacz dotykowy, który umożliwia trzystopniową regulację jasności.

Wybór lampki do pokoju dziecka to ważna sprawa. Taka lampka musi być bezpieczna i funkcjonalna, a nie zapominajmy też o tym, że wiele dzieci lubi zasypiać przy włączonym świetle.

Lampka nocna...

Do pokoju dziecka warto wybrać lampkę, która będzie spełniała kilka funkcji. Dobrym połączeniem jest lampka biurkowa, która zapewni odpowiednie oświetlenie miejsca nauki, z dekoracyjną lampką nocną. Przykładem tego typu rozwiązania jest Magic – lampka, która jest właśnie dwufunkcyjna, a dodatkowo pozwala wybrać kolor, na jaki jest podświetlona jej podstawa. Podstawa lampki wyposażona jest w wysoce energooszczędne diody LED (pozwalają zaoszczędzić nawet do 80% energii) oraz automatyczny system sterujący Magic Colors. Lampka jest wyposażona w dotykowy pasek sterujący, który pozwala ręcznie wybrać kolor światła. Możliwe jest też ustawienie, w którym kolory zmieniają się automatycznie, w sposób płynny. To rozwiązanie nadaje się idealnie dla młodszych dzieci, które do zasypiania potrzebują delikatnego, przyjemnego światła. Konstrukcja lampki jest w bezpieczna i elastyczna, co sprawia, że jest bezpieczna również dla starszych dzieci.

Przeczytaj też: Jak wybrać energooszczędne źródła światła i obniżyć rachunki za prąd

... i lampka na biurko

Lampka Magic pełni także funkcję oświetlenia biurka. Daje ona światło o bardzo dobrej jakości, a ponieważ jest wyposażona w funkcję Eye Protection – nie oślepia. Daje ona efekt miękkiego światła w konsekwencji zmniejszając zmęczenie wzroku.
Lampka jest wyposażona w wyłącznik oraz ściemniacz dotykowy, który umożliwia trzystopniową regulację jasności. Dzięki temu łatwo dobrać intensywność światła do bieżących potrzeb. Elastyczne ramię lampki pozwala regulować kierunek padania światła.
Źródłem światła są diody LED, których żywotność jest szacowana na ponad 35000 h i zapewniają energooszczędny pobór prądu. Ponadto lampka nie zawiera żadnych związków rtęci ani ołowiu.
Oceń artykuł
4,80 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

, ,

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: LumenPro

Zobacz także