Porannego Targi Budowlane elektryzują nie tylko Białystok

Porannego Targi Budowlane elektryzują nie tylko Białystok

Porannego Targi Budowlane to największe w regionie targi prezentujące materiały budowlane, projektantów, wykonawców, deweloperów, banki i instytucje kredytujące budownictwo. To okazja, żeby poznać nowoczesne technologie i na własne oczy zobaczyć ciekawe rozwiązania architektoniczne.

Targi Budowlane w Białymstoku

7 i 8 czerwca Białystok, a właściwie jego serce - plac w parku przy Pałacu Branickich, przed wzniesionym na cześć Józefa Piłsudskiego Domem  Ludowym, dziś zajmowanym przez Teatr Dramatyczny zamieni cię w wielkie centrum targowe.To właśnie tu od wielu lat "Kurier Poranny" organizuje Porannego Targi Budowlane.
Na targach będzie można znaleźć kilkadziesiąt stoisk z fachowcami ze wszystkich branż budowlanych, któzy chętnie służą poradą, prezentują nowinki, budownictwo ekologiczne i energooszczędne, czy zwyczajnie pozwolą poznać się w bezpośredniej rozmowie.

Na targach wystawia się również kilkadziesiąt firm dbających o wyposażenie domów i mieszkań i infrastrukturę otoczenia. Od sprzedawców instalacji ogrzewania, po klimatyzację czy energię solarną. Nie zabraknie branży ogrodniczej. Ważną rolę spełni też prezentacja szerokiej oferty  Castoramy. Hasło "Budujesz, remontujesz, urządzasz" doskonale odzwierciedla charakter przygotowywanego na Porannego Targi Budowlane stoiska.
Kolejnym ważnym partnerem targów jest uznana w świecie firma Sokółka Okna i Drzwi S.A. Produkowana przez nią stolarka okienna i drzwiowa odpowiada światowym standardom, sama firma dba też o atrakcyjne promocje.
Osoby, które nie chcą osobiście angażować się w budowę domu, będą mogły odwiedzić Salon Deweloperów. W jednym miejscu będzie można spotkać się z przedstawicielami firm, które aktualnie budują bądź zamierzają wznosić w Białymstoku i okolicach bloki, szeregówki, czy osiedla domków jednorodzinnych.
Nie tylko białostoczanie wiedzą, że by oszczędzić czasu, to właśnie odwiedzenie Porannego Targów Budowlanych pozwoli im w pięknym otoczeniu porównać oferty firm, handlowców i deweloperów. W tym czasie ich dziećmi zajmą się profesjonalni animatorzy, także rodzice będą mogli wziąć udział w licznych konkursach organizowanych przez wystawców.

Wykaz wszystkich firm, które biorą udział w targach znajdziesz na: www.budowlane.targibialystok.com.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Kurier Poranny

Polecamy Ci również

Zobacz także