Pościel z mako-satyny

0
Pościel z mako-satyny

Barwna pościel Esprit, stanowi ciekawą ozdobę pomieszczenia, ale także - dzięki swojej bogatej kolorystyce - pozytywnie wpływa na samopoczucie, pobudzając i budując pozytywne nastawienie.

pościel z mako-satynyDekoria.pl - producent tekstyliów domowych - wprowadza do oferty wyjątkową pościel marki Esprit. Jej unikalny design - bogata kolorystyka i oryginalne wzornictwo - pozwoli nadać wnętrzu klimat zgodny z typem osobowości domowników.

Jaka pościel najlepsza?

bawełniana
wynik głosowania
50,1%
z kory
wynik głosowania
13,5%
flanelowa
wynik głosowania
12%
satynowa
wynik głosowania
15,6%
jedwabna
wynik głosowania
8,8%

Ilość oddanych głosów: 1972Niepowtarzalny charakter będący wynikiem połączenia za sobą unikalnych motywów i form - orientalne i geometryczne wzory, romantyczne desenie czy współczesne paski - pozwoli nadać wnętrzu jedyny w swoim rodzaju wystrój. Ciekawy design stanowi piękną ozdobę pomieszczenia, będąc jednocześnie przyjemnością zarówno dla ciała, jak i dla oka.

pościel z mako-satyny
pościel na wiosnę
kolorowa pościel
pościel satynowa


Pościel wykonana z mako-satyny - najwyższej jakości tkanin z bawełny egipskiej - charakteryzuje się niezwykłą miękkością, dzięki czemu jest gładka i miła w dotyku. Zapewni pełen relaks i komfortowy sen, przez co obudzimy się wypoczęci i pełni sił na każdy kolejny dzień.
Oceń artykuł
0,00 / 0 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kalicka

Źródło: Dekoria.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także