Praca w warunkach doskonałych

Każdy człowiek jest inny – poza wyglądem różnimy się proporcjami budowy ciała, wzrostem i wagą. Pomimo fizycznej odmienności łączy nas jednak wspólne nam wszystkim dążenie do zapewnienia ciału komfortowych warunków w każdej chwili dnia.

krzesło biuroweDługotrwałe przebywanie w pozycji siedzącej to stan, który zdominował życie współczesnego człowieka. Wielogodzinna, niejednokrotnie całodzienna praca przy biurku dla większości z nas nie jest niczym niezwykłym – zastanawiać się nad takim trybem życia zaczynamy dopiero, gdy boleśnie odczuwamy jego skutki. Warto im zapobiec, dbając o komfort pracy – nie tylko na indywidualnych stanowiskach, lecz również w miejscach organizowania konferencji, szkoleń czy wykładów.

Ponadprzeciętna wygoda
Krzesło Lobo to gwarancja wygody. Jego stabilne, szerokie siedzisko zamontowane pod lekko nachylonym kątem, zapewnia optymalny dla długotrwałej pracy układ ciała. Łagodnie wyprofilowane oparcie, któremu nadano formę idealnie odpowiadającą budowie pleców, pozwala odciążyć kręgosłup, a tym samym uniknąć związanych z pozycją siedzącą dolegliwości. Ponadto łagodnie nachylone podłokietniki pomagają przyjąć pozycję, która zapewni komfort ciału, a tym samym – skupić się na pracy umysłowej.

krzesło składaneProstota i funkcjonalność
Krzesło firmy Dziedzic zwraca uwagę swoją wyrazistą, oryginalną formą. Połączenie części miękkich z lekkim, ograniczonym do niezbędnych elementów metalowym stelażem stwarza wrażenie niepowtarzalnego dynamizmu. Ten perfekcyjnie dopracowany układ idealnie dobranych komponentów tworzy z Lobo mebel lekki i funkcjonalny, nie pozbawiony jednak indywidualnej urody, wnoszącej do wnętrz element tak modnego dziś nowoczesnego minimalizmu.

Krzesło te wyposażone zostało również w opcję sztaplowania, pozwalającą na składanie krzesła w celu przechowywania go na niewielkiej przestrzeni. Jest to rozwiązanie szczególnie istotne w pomieszczeniach, dla których mebel ten jest dedykowany – salach konferencyjnych, szkoleniowych i wykładowych, w pomieszczeniach socjalnych, a także biurach, poczekalniach i recepcjach. Gwarantuje to możliwość optymalnego zagospodarowania przestrzeni z uwzględnieniem zmiennej liczby korzystającej z niej osób.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Dziedzic

Polecamy Ci również

Zobacz także