Pracowity robot kuchenny

Pod tą zagadkową nazwą kryje się profesjonalny robot kuchenny znany we wszystkich kuchniach świata. Swoją popularność zawdzięcza pełnemu profesjonalizmowi, który sprawdza się w praktyce.

Pracowity robot kuchenny - zdjęcie 1Wyrabianie ciasta, kruszenie lodu, a także tarcie twardego sera – to tylko niektóre prace kuchenne, które wymagają naprawdę dużo siły. Są to czynności sprawiające kłopot nawet profesjonalnym kucharzom. Dlatego też, do pracy nad projektem nowego robota kuchennego, firma Bosch zaprosiła kilku szefów kuchni. Owocem tej współpracy jest MUM – najmocniejszy na rynku robot kuchenny. Urządzenie jest idealnym połączeniem innowacyjnej technologii i wysokiej jakości wykonania. Piękna forma to zasługa mocnych materiałów – obudowa robota wykonana jest z aluminium w kolorze srebrnym.

Niezrównana moc
1400-watowy silnik zastosowany w MUM sprawia, że jest to najmocniejsze urządzenie tego typu na rynku. Robot kuchenny wykonuje wiele czynności, czasami pracuje wiele godzin non stop.

Sama moc nie wystarczy
Za elegancką, odlaną z nierdzewnego aluminium obudową znajduje się nie tylko wyjątkowo mocny silnik, ale również technologia nowej generacji. Urządzenie jest wyposażone w rewolucyjny system multi - motion - drive. System ten steruje wielokierunkowym ruchem planetarnym zabieraków, czyli eliptycznym ruchem końcówek w trzech różnych kierunkach przy jednoczesnym dynamicznym ubijaniu. Oznacza to, że ciasto i składniki zbierane są ze wszystkich części misy, nie przyklejają się ani do brzegów, ani do dna naczynia. Ten mechanizm pozwala ubijać nawet najmniejszą ilość przygotowywanej masy.

Akcesoria do MUM-a spełniają również najwyższe standardy. Oprócz typowych narzędzi, takich jak maszynka do mielenia mięsa czy rozdrabniacz uniwersalny, MUM wyposażony jest też w nowe, specjalistyczne akcesoria: stalowy młynek do mielenia ziaren i nasion oleistych, wyciskarkę do cytrusów i nasadkę do formowania makaronów. Maszynka do mielenia mięsa posiada ponadto dodatkowe nasadki, co sprawia, że staje się wielofunkcyjnym narzędziem do przygotowania musów, ciastek, makaronu.

Pracowity robot kuchenny - zdjęcie 2Niezawodny i bezkompromisowy
MUM to urządzenie najwyższej jakości. Aluminiowa obudowa gwarantuje maksymalną stabilność. Urządzenie jest proste w użyciu, a jego niewielkie rozmiary sprawiają, że jest łatwe do przechowywania. Wszystkie akcesoria ze stali nierdzewnej, łącznie z końcówką do ubijania, hakiem do zgniatania ciasta i wielofunkcyjnym mikserem, można bezpiecznie myć w zmywarce. Zaawansowane systemy sprawiają, że MUM gwarantuje wyjątkowe bezpieczeństwo. Oprócz pokrywy, która chroni przed rozpryskiwaniem, MUM posiada bezpieczny system zamykania wszystkich elementów wyposażenia dodatkowego. Napędy i ostrza, które nie są w użyciu, są zakryte. Ochrona przed przeciążeniem urządzenia i automatyczne zwijanie przewodu są dopełnieniem systemu bezpieczeństwa.

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz
Więcej na ten temat:

, ,

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Bosch

Polecamy Ci również

Zobacz także