Prezenty dla młodej pary

Prezenty dla młodej pary

Postarajmy się, by ten dzień pozostał na długo w pamięci młodej pary, również za sprawą dobrze przemyślanych, pięknych prezentów.

Ślub bliskich nam ludzi to okazja do obdarowania ich czymś wyjątkowym. Zanim jednak rozpoczniemy wielogodzinne poszukiwania właściwego podarunku, upewnijmy się, że przyszli nowożeńcy nie wyrazili woli otrzymania pieniędzy lub dowiedzmy się, czy nie istnieje lista upragnionych dóbr. Taka lista może bardzo nam pomóc, z kolei obdarowanym – zagwarantować brak ewentualnego zakłopotania nietrafionym podarunkiem.

Prezenty dla młodej pary - zdjęcie 1

Do domu

Najbardziej popularnymi prezentami ślubnymi są rzeczy do domu. To nie jest czas indywidualnych podarków, chodzi przecież o to, by nowożeńcy dostali coś razem. Dlatego wszelkie gadżety związane z urządzaniem wnętrz, o ile tylko stanowią odbicie gustu obdarowanych, będą na pewno mile widziane.

Prezenty dla młodej pary - zdjęcie 2

 

De gustibus…

Ważnym aspektem savoir vivre’u prezentowego jest zdobycie minimalnej choćby wiedzy na temat stylów preferowanych przez przyszłych małżonków oraz kolorystyki, w jakiej najlepiej się czują. Żółty dizajnerski toster jest doskonałym prezentem, o ile tylko wiemy, że obdarowani podzielają naszą miłość do intensywnych barwnie akcentów. Jeśli nie jesteśmy pewni ich preferencji, zdecydujmy się na coś neutralnego i stonowanego. Wyposażenie kuchni w odcieniach bieli, beżu
i chromowanej stali pasuje do niemalże każdej koncepcji wnętrza i stanowi neutralną bazę do ewentualnych kolorystycznych eksperymentów.

Prezenty dla młodej pary - zdjęcie 3

Trudny temat

Inną istotną sprawą w wyborze właściwego prezentu są finanse. Oczywistą sprawą jest fakt, że nasza obecność jest dla gospodarzy najważniejsza. Jednakże warto pamiętać o niepisanej zasadzie, w imię której prezent powinien stanowić przynajmniej równowartość kosztów naszej zabawy na przyjęciu weselnym. Jeśli nie dysponujemy nadzwyczajnym budżetem – zainwestujmy w coś skromnego, lecz wyjątkowego. Panna Młoda mówiła kiedyś, że marzy o eleganckich filiżankach do espresso lub komplecie jednolitych ręczników łazienkowych? Wykorzystajmy tę wiedzę. Prezent ślubny nie musi drastycznie nadszarpnąć naszych finansów, by obdarowani byli zachwyceni.

Prezenty dla młodej pary - zdjęcie 4

Niezależnie od tego, co uznamy za idealny podarunek ślubny i jakie środki przeznaczymy na jego, postarajmy się włożyć w poszukiwania możliwie wiele serca i energii.

 

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Redakcja

Źródło: myin.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także