Projekt domu w stylu nowoczesnym

Ten dom w stylu nowoczesnym, został zaprojektowany przez polskich architektów ze studia ZAG Architekci a znajduje się w miejscowości Józefów, pod Łodzią.

Jest świadectwem tego, że rodzima architektura rozwija się równie szybko jak światowa i może się
z nią równać.

Dom jest prosty, elegancki i funkcjonalny a z jego okien rozpościera się piękny widok na park.
Jego wnętrza utrzymane są w innym stylu, niż świadczy o tym wygląd zewnętrzny. Panuje w nich miły i przytulny klimat, dzięki zastosowaniu jasnych kolorów na ścianach, drewnianej podłodze
i kolorowym dodatkom, takim jak czerwony dywan w salonie. Wnętrze dodatkowo ocieplają duże okna, przez które wpadają promienie słoneczne.

Zobacz: Dom nad jeziorem

Dom w stylu nowoczesnym, zbudowany jest w kształcie prostokąta a pokryty dwuspadowym dachem. Wydzielono w nim dwie strefy: otwartą dzienną i nocną. W strefie dziennej zlokalizowanej
w części południowej znajduje się przestronny salon, kuchnia i jadalnia z dużym tarasem. Strefa nocna zlokalizowana w części wschodniej, zawiera sypialnię z łazienką i garderobą. W północnej części domu mieści się gabinet, pralnia, łazienka i pokoje gościnne na piętrze.

Dom w stylu nowoczesnym, jest godny pozazdroszczenia i mamy nadzieję, że więcej takich pięknych budynków powstanie w naszym kraju.

To Cię zainteresuje: Willa z kamienia

Oceń artykuł
4,09 / 11 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Maciej Janeczek

Zdjęcia: freshome.com, zagarchitekci.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także