Projektuj SPA-sją

Pod takim hasłem POOLSPA ogłosiła konkurs SPA-ART 2007, skierowany do projektantów, architektów, designerów, wizjonerów i ludzi otwarcie patrzących w przyszłość. W SPA ART liczy się przede wszystkim pomysł. Twórca najlepszego projektu otrzyma nagrodę w wysokości 15000 zł. Łączna pula nagród w konkursie POOLSPY to blisko 25000 zł.


konkurs na projekt wieloosobowej wanny SPAPOOLSPA, jeden z największych w Europie producentów urządzeń z hydromasażem, ogłosił konkurs SPA ART 2007 na najciekawszy projekt – design wieloosobowej wanny SPA z hydromasażem, przeznaczonej do użytku publicznego (centra wellness, ośrodki SPA, hotele itp.) Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest przede wszystkim do studentów, absolwentów uczelni plastycznych, wzorniczych i architektury, młodych projektantów i architektów, a także ludzi kreatywnych spoza branży.

W konkursie SPA ART 2007 autor najciekawszego projektu otrzyma 15000 zł. Kolejni zwycięzcy otrzymają odpowiednio 6000 zł i 3000 zł. Organizator przewidział także specjalne nagrody dla autorów wyróżniających się prac. Termin nadsyłania projektów mija 31 sierpnia 2007 r. Jury konkursu wyłoni zwycięzców 30 września 2007 r.

Udział w SPA ART 2007 jest dla młodych projektantów także szansą na zaistnienie w branży wzornictwa przemysłowego, gdyż najciekawsze i najoryginalniejsze rozwiązania staną się wzorcem dla nowych produktów POOLSPA i być może na stałe znajdą się w kolekcji producenta, jak w efekcie poprzednich konkursów m.in. wanna CORAZON oraz panel hydromasażowy MONO, wprowadzone do oferty POOLSPA.

Jury konkursu będzie oceniać projekty przede wszystkim pod kątem niekonwencjonalnych rozwiązań wzorniczych, nowoczesnego podejścia do formy, walorów użytkowych produktu oraz możliwości wprowadzenia go do produkcji seryjnej. W skład komisji wejdą przedstawiciele środowiska projektantów polskich, redaktorzy opiniotwórczych pism o tematyce łazienkowej oraz Wellness&Spa, a także przedstawiciele firmy POOLSPA.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.poolspa.pl. Można go także otrzymać wraz z pozostałymi materiałami informacyjnymi o konkursie, telefonując pod numer 091 812 16 56.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: POOLSPA

Polecamy Ci również

Zobacz także