Przede wszystkim brąz i beż

Przede wszystkim brąz i beż

Przede wszystkim brąz i beż - zdjęcie 1Elegancję i nastrój tej  łazienki utworzyły odpowiednio zestawione barwy. Jest w niej dużo beżu kontrastującego z płaszczyznami brązu. Perfekcyjnie zaplanowany minimalizm podczas aranżacji łazienki przyniósł oczekiwane efekty.

By powstała taka łazienka, duże płaszczyzny ścian i podłogi zostały wyłożone płytkami ceramicznymi o imponującej długości 97,7 cm, dodatkowo powiększającymi i tak duże wnętrze.
Płytki w kolorze beżu do złudzenia przypominają kamień z charakterystycznymi liniami, płytki brązowe stylizowane są na drewno i również wyglądają bardzo naturalnie. Zestawione razem prezentują się jak widać bardzo okazale. Dzięki czystym kolorom przestrzeń łazienki jest bardzo uporządkowana.

Na tle głównych barw przebija gdzieniegdzie biel ceramiki i srebro armatury łazienkowej. Wszystkie elementy wyposażenia mają wokół siebie dużo przestrzeni a dostęp do nich jest wręcz komfortowy. Prawdziwie zachęcającym miejscem do korzystania z ożywiającej siły wody jest prysznic. Niezwykle subtelnie wydzielony w przestrzeni łazienki transparentną szybą, zdobioną motywem roślinnym, jest bardzo prostym ,,fragmentem” wnętrza i jednocześnie dekoracyjnym. Pomysłem, który wkracza odważnie w minimalizm wnętrza jest stylowe górne oświetlenie. Dużo naturalnego światła wpuszczają do wnętrza łazienki okna ogromnych rozmiarów, co dodatkowo wnętrze rozjaśnia. Zapewne dla wielu z nas  wygląd tej łazienki może być inspiracją do urządzenia własnej.

Przede wszystkim brąz i beż - zdjęcie 2

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Joanna Bogumił

Zdjęcia: Paradyż

Polecamy Ci również

Zobacz także