Przesłony okienne do nieregularnych powierzchni

Przeszłony okienne
Żaluzje, które można zainstalować pod dowolnym kątem, w pionie lub poziomie.

Nowe bryły, nowoczesna architektura, nieregularne geometryczne płaszczyzny, szklane elewacje nieustannie przyciągają wzrok i wzbudzają powszechny zachwyt. Piękno pięknem, ale pragmatyzm podpowiada, że coś trzeba zrobić z nadmiernym nagrzewaniem i naświetlaniem takich powierzchni? Rozwiązaniem jest pragmatyczny system żaluzjowy Sunshield.


Sunshield, czyli obrotowy system żaluzji, można zainstalować pod dowolnym kątem, w pionie lub poziomie, co sprawia, że doskonale zaciemnia nawet najbardziej nieforemne przestrzenie. Zamontowanie systemu na dowolnie wybranej powierzchni architektonicznej umożliwi kontrolowanie i regulowanie natężenia przedostającego się tam światła.
Wyjątkowość systemu zapewniają obracające się wokół własnej osi listwy żaluzji, które mogą przybrać dowolnie wybrany kształt, tj.: elipsy, koła, trójkąta czy dowolnego innego wieloboku. Lamele mogą być wykonane z aluminium lub drewna o szerokości 50, 75 lub 80 mm.
Ze względu na funkcjonalność i elastyczność sunshieldy przeznaczone są do przesłaniania okien wewnętrznych jak i zewnętrznych, zarówno w mieszkaniach, biurach, obiektach użyteczności publicznej, jak również ogrodach zimowych czy tarasach.


Dzięki jedynemu takiemu systemowi zaciemniania wnętrz jakim jest Sunshield projektanci i architekci mogą projektować dowolne rozwiązania dla fasad budynków, nie ograniczając w żaden sposób swojej kreatywności. Jednocześnie warto podkreślić, że system Sunshield gwarantuje nie tylko komfort cieplny, ale również doskonały wygląd oraz komfort użytkowania. Także jego obsługę można wybrać optymalnie do swoich potrzeb – do wyboru mamy rozwiązania manualne lub sterowanie elektryczne.


Więcej informacji o systemie Sunshield oraz konkretną specyfikację produktową można znaleźć na stronie internetowej pod adresem: http://dormaxdesign.pl/home/
Przy okazji zapraszamy do zapoznania się z całościową ofertą firmy, na którą składają się: rolety, żaluzje weneckie, żaluzje pionowe, plisy, rolety rzymskie, maty bambusowe, żaluzje panelowe, system Winter Meeting, a także parasole ogrodowe, markizy, pergole, screeny oraz meble ogrodowe.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Dormax

Polecamy Ci również

Zobacz także