Ramki 3D

Ramki 3D

ramki 3dKażdy z nas ma swoje sposoby na zachowanie pięknych wspomnień. Co zrobić z pierwszymi rysunkami dziecka, przestrzennymi wyklejankami, które maluch misternie tworzył na zajęciach plastycznych?

Chwile godne zapamiętania bardzo chętnie eksponujemy. Stawiamy na półkach ramki ze zdjęciami, wieszamy na ścianie dzieła sztuki. A prace dziecka? Bywa, że przyczepiamy je do lodówki na magnesy. Można dyskutować, czy to odpowiedni rodzaj ekspozycji prac naszej pociechy, która bez wątpienia włożyła w twórczy proces wiele czasu i co najważniejsze - serca.

ramki na obrazkiramki na rysunkiramki na rysunki dziecięce

Rysunki wykonane kredkami lub mazakami można oczywiście włożyć do przeszklonych ramek. Problem pojawia się, gdy nasze dziecko zrobi obrazek przestrzenny.

rysunki w ramkachNa rynku dostępne są specjalne ramki, dzięki którym każdy obrazek, wyklejanka czy inne dzieło 3D będzie odpowiednio wyeksponowane. Ich konstrukcja jest bardzo prosta - drewniana oprawa z otwartym okienkiem ma szczelinę, przez którą bez problemu wsuniemy pracę dziecka. Do wyboru mamy ramki pojedyncze, podwójne i potrójne. Każde okienko to miejsce na obrazek w formacie A4. W zależności od rodzaju pracy plastycznej, ramkę można powiesić w pozycji poziomej lub pionowej. Ramki z okienkiem to nie tylko doskonałe rozwiązanie na ekspozycję trójwymiarowych małych dzieł sztuki, ale także sposób, by pokazać dziecku, że jego twórczość jest nie tylko piękna, ale również dla nas ważna.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: COOCOO

Polecamy Ci również

Zobacz także