Ramki na gniazdka

Ramki na gniazdka

fioletowa ramkaSeria gniazd i łączników dedykowana jest wszystkim, którzy poszukują oryginalnych rozwiązań. Wygląd domowych kontaktów może zależeć teraz wyłącznie od naszej wyobraźni.

Często stajemy przed koniecznością wyboru pomiędzy wieloma podobnymi do siebie produktami. Warto jednak poświęcić trochę czasu i poszukać rzeczy niestandardowych, które pozwolą na stworzenie oryginalnego wnętrza. Pomóc w tym może nowa propozycja dodatków – seria dekoracyjnych łączników i gniazd firmy Kontakt Simon. Innowacyjna seria Simon 27 Play, do niedawna dostępna jedynie dla projektantów z Europy Południowej, pojawia się właśnie na naszym rynku i staje się jedyną grupą elementów elektroinstalacyjnych, które bez problemu pozwalają na realizację najbardziej oryginalnych koncepcji aranżacyjnych wnętrza.

ramka na gniazdko dekoracyjna ramka na gniazdko ramka komiks

W serii znajdziemy trzynaście gładkich ramek w odcieniach dobranych przez hiszpańskich stylistów, a także pięć ramek z niespotykanymi dotąd wzorami. Najbardziej unikalne z nich to ramka "Komiks" oraz ramka "Transparentna", pozwalająca na umieszczenie dowolnej grafiki lub np. zdjęcia bliskiej osoby. Dzięki temu prostemu pomysłowi element ten może przechodzić nieustanne i niezwykle efektowne metamorfozy, a razem z nim nasze wnętrze.

Oceń artykuł
4,80 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Kontakt Simon

Polecamy Ci również

Zobacz także