Relaks podczas odkurzania? To możliwe!

Relaks podczas odkurzania? To możliwe!

Jak wykazały badania kalifornijskiego instytutu Consumer Energy Center, na odkurzanie poświęcamy każdego tygodnia około jednej godziny.

odkurzacz Rowenta Silence Force ExtremeRocznie to ok. 52 godziny, czyli znacznie ponad dwie doby!* Jednocześnie większość z nas kojarzy odkurzanie z głośną pracą silnika i bólem pleców. Hałas i obciążenie kręgosłupa podczas domowych porządków powodują znużenie, obniżenie poziomu koncentracji, a nawet stres. Dlatego często po dokładnym odkurzaniu całego domu, brak już nam siły i ochoty na dalsze sprzątanie lub inne domowe czynności. Co zrobić, by czas poświęcony odkurzaniu nie był dla nas tylko męczącym obowiązkiem?

 Doskonałym rozwiązaniem tych problemów może być wybór odkurzacza Rowenta Silence Force Extreme. To nie tylko wyjątkowo skuteczny, ale też  ekstremalnie cichy odkurzacz - obecnie najcichszy odkurzacz na świecie!

Dzięki ulepszonej konstrukcji silnika oraz przepływowi powietrza Rowenta Silence Force Extreme łączy w sobie dwie najbardziej pożądane cechy – potężną siłę, dającą znakomitą efektywność zbierania kurzu oraz niezwykle cichą pracę silnika, który po włączeniu pracuje na poziomie 62 dB(A), co jest porównywalne do cichej, spokojnej rozmowy. Dzięki temu dźwięk odkurzacza nie powoduje zmęczenia ani bólu głowy, sprzątanie trwa krócej i przynosi lepsze rezultaty, a Ty możesz mieć więcej czasu na relaks dla siebie i swojej rodziny.

Odkurzacz Rowenta Silence Force umożliwia oglądanie telewizji, czy słuchanie muzyki w czasie odkurzania. Nowy odkurzacz Rowenty jest tak cichy, że nie obudzisz dziecka i nie będziesz przeszkadzać innym domownikom w ich pracach czy odpoczynku. Cicha praca odkurzaczy z linii Silence Force Extreme, przy zachowaniu bardzo efektywności zbierania kurzu została potwierdzona w testach przeprowadzonych przez niezależne niemieckie centrum SLG Prüfung und Zertifierung GmbH (grudzień 2011). Odkurzacze z linii Silence Force Extreme uzyskały odznaczenie za najniższy poziom hałasu pracy wśród odkurzaczy dostępnych w sprzedaży na świecie.

Włącz odkurzacz ROWENTA SILENCE FORCE EXTREME i przekonaj się, że włączasz ciszę!

Odkurzacz ROWENTA SILENCE FORCE EXTREME to:

 • tylko 62 dB(A)
 • wysoka skuteczność odkurzania
 • ergonomia użytkowania - dla lepszego samopoczucia

Odkurzacz jest wyposażony w praktyczne i wygodne akcesoria takie jak m.in.:

 • wąż z uchwytem ERGO COMFORT SILENCE
 • ergonomiczny uchwyt ERGO COMFORT SILENCE
         - wbudowana szczotka (EASY BRUSH)
         - mechaniczny regulator siły ssania (POWER CONTROL)
 • rura teleskopowa metalowa ERGO COMFORT SILENCE
        - system blokowania uchwyt/rura (LOCK SYSTEM)
        - przycisk regulacji długości rury (TELESCOPIC SYSTEM)
 • końcówka ssąca do każdego rodzaju podłoża ERGO COMFORT SILENCE
         - system blokowania rura/końcówka ssąca (LOCK SYSTEM)
         - przycisk 2 pozycje: szczotka schowana dla dywanów i wykładzin/szczotka wysunięta
           dla  podłóg i gładkich powierzchni

* wg consumerenergycenter.org

 

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Rowenta

Polecamy Ci również

Zobacz także