Robot odkurzający na... Walentynki

Robot odkurzający na... Walentynki

Kupowanie na Walentynki praktycznych prezentów może być ryzykownym pomysłem. Bo wyobraźcie sobie, że zamiast np. romantycznego drobiazgu dostajecie patelnię...

Ale jak zawsze od reguły są wyjątki, dlatego proponujemy praktyczny prezent, który spodoba się i osobom, które nie wyobrażają sobie dnia bez porządków, jak i tym, które bez własnoręcznego sprzątania doskonale funkcjonują. To robot odkurzający Roomba serii 800, który teraz jest dostępny w „walentynkowych” kolorach – czerwonym i różowym. Poza designem iRobot wyróżnia się oczywiście funkcjonalnością i zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi.
Kto wie, może się okazać, że droga do serca wiedzie przez czystą podłogę...

robot odkurzający iRoombarobot odkurzający na Walentynki

iRoboty Roomba serii 800 są najbardziej zaawansowanymi modelami w gamie produktowej. Ich działanie opiera się na rewolucyjnej technologii AeroForce Performance Cleaning System, w której skład wchodzą m.in. nowe szczotki z gumową, bieżnikowaną powłoką, która pozwala na znaczące ograniczenie konieczności ich czyszczenia. iRobot Roomba poruszając się autonomicznie, samodzielnie i dokładnie posprząta różnego rodzaju podłogi, aby zapewnić domownikom więcej czasu na czynności, które naprawdę kochają.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: iRobot

Polecamy Ci również

Zobacz także