Robot odkurzający Roomba 880

Robot odkurzający Roomba 880

iRobot Roomba 880 to najnowszy i najbardziej zaawansowany robot odkurzający, pozwalający wygodnie i bez wysiłku zadbać o czystą podłogę.

robot odkurzający Roomba 880 - wygodne odkurzanie

Roomba 880 jest najwyższym modelem w gamie robotów odkurzających amerykańskiego pioniera w dziedzinie domowej robotyki – firmy iRobot. Zastosowane w nim rozwiązania pozwalają na jeszcze bardziej efektywną i doskonale zorganizowaną pracę, przy niebywałej prostocie obsługi. Aby odkurzyć podłogę, wystarczy wcisnąć przycisk „CLEAN”, a robot odkurzający Roomba 880 wykona za nas całą pracę. Dzięki rewolucyjnej technologii AeroForce™ Performance Cleaning System oraz specjalnym szczotkom z gumową, bieżnikowaną powłoką, Roomba 880 usuwa do 50% więcej różnego rodzaju zabrudzeń z każdego rodzaju powierzchni. Sprzątanie jest tym bardziej efektywne, że robot przejeżdża każdy punkt podłogi kilkakrotnie, pod różnymi kątami, dodatkowo koncentrując pracę na najbardziej zabrudzonych miejscach. W iRobotach Roomba z serii 800, zastosowano też efektywniejszy silnik, którego moc wspiera kompaktowa turbina. To rozwiązanie oraz zastosowanie akceleratora przepływu powietrza, zapewnia pięciokrotnie większą moc ssącą w porównaniu z poprzednimi generacjami robotów Roomba. Wszystkie nowe rozwiązania systemu AeroForce oraz zwiększona pojemność zbiornika sprawiają, że Roomba serii 800 jest w stanie pomieścić nawet o 60% więcej zabrudzeń.

robot odkurzający podłogę - Roomba 880

Technologia iAdapt, w którą jest wyposażony robot, sprawia, że podejmuje on decyzje w czasie rzeczywistym, sprawnie omija przeszkody i odkurza przestrzenie pod meblami. W dodatku może odkurzać nawet wtedy, gdy nikogo nie ma w domu – wystarczy odpowiednio zaprogramować harmonogram jego pracy.
To doskonałe rozwiązanie dla alergików oraz właścicieli zwierząt domowych – częste odkurzanie nie wymaga żadnego wysiłku i naszego udziału, a samo urządzenie dodatkowo jest wyposażone w efektywny i łatwy w konserwacji filtr HEPA. Ponadto innowacyjne szczotki AeroForce nie tylko zwiększają wydajność robota, ale także usprawniają zbieranie sierści i włosów, które nie osiadają na nich i nie wplątują się w nie, co ogranicza konieczność ich czyszczenia.

najnowszy model robota odkurzającego - iRobot Roomba 880

Model 880 jest wyposażony w system Multi Room Cleaning. Jest to możliwość automatycznego odkurzania wielu pomieszczeń w jednym cyklu sprzątania, za pomocą Wirtualnych Latarni. Tak jak inne iRoboty, Roomba 880 jest wyposażony w czujniki ruchu oraz dotykowy, dzięki którym dokładnie lokalizuje ściany i meble, sprzątając przy krawędziach, ale nie wpadając na przeszkody.

robot odkurzający Roomba 880 - efektywne sprzątanie

Po zakończeniu cyklu pracy, robot wraca do stacji dokującej, która w modelach z serii 800 jest połączona z modułem ładującym, co pozwala zaoszczędzić miejsce.

iRobot Roomba 880 iRobot Roomba - szczotki


iRobot Roomba to nowoczesne i niezwykle skuteczne rozwiązanie, oszczędzające naszą energię i czas, które przeznaczylibyśmy na sprzątanie.

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Katarzyna Laszczak

Źródło: iRobot

Polecamy Ci również

Zobacz także