Romantyczne dekoracje - stół

Dzień św. Walentego to idealna okazja aby poprzez romantyczny gest wyrazić swoją miłość do partnera. Można ten dzień świętować na wiele sposobów, a jednym na pewno trafionym, będzie zorganizowanie romantycznej kolacji dla dwojga.

Należy wówczas zadbać o detale. Jak zapewne wiecie, symbolicznym kolorem miłości pozostaje czerwony, różowy i biały, dlatego postarajcie się użyć tych barw do dekoracji romantycznego stołu. Co najlepiej odzwierciedli Wasze uczucie – oczywiście serce. Wykonacie je z świeżych czerwonych kwiatów, aromatycznych świec albo słodkich pralinek.

 

Stół nakryjcie kolorowym obrusem a dla kontrastu postawcie białą porcelanową zastawę i serwetki w ozdobnych obręczach. Nie zapomnijcie o kwiatach w wazonie i obowiązkowo Waszej ulubionej muzyce.

 

Reszta zależy od Waszej wyobraźni. Nie przesadźcie jednak z elementami dekoracji. Ma to być romantyczna i elegancka kolacja, przyjemna dla obojga. Pamiętajcie o preferencjach partnera
i jego ulubionych dodatkach. Jeżeli szukacie inspiracji na dekorację romantycznego stołu na kolację dla dwojga, skorzystajcie z tych propozycji.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Łukasz Lamprycht

Zdjęcia: designlike.com

Polecamy Ci również

Zobacz także