Salon w kolorach ziemi

Salon w kolorach ziemi

salon w kolorach ziemiPodążając za ciekawymi rozwiązaniami w aranżacji wnętrz poszukujemy kolorów, dzięki którym salon nabierze eleganckiego i subtelnego wyglądu. Klimatyczne, a zarazem zgodne
z aktualnymi trendami dekoracyjnymi wnętrze, dobrze jest urządzić
w naturalnych odcieniach, sprzyjających codziennemu wypoczynkowi.

Zatem  jak prawidłowo wykorzystać kolory w pomieszczeniu, by było modne i funkcjonalne? Salon jako strefa wypoczynkowa całego mieszkania powinien być urządzony w harmonijny sposób. Wykorzystując w jego stylizacji kolory ziemi - brązy, beże i zieleń - stworzymy wnętrze komfortowe i bezpieczne. Rozmieszczenie kolorów w pomieszczeniu powinniśmy uwzględnić już w czasie projektu. Jeśli salon jest niewielkich rozmiarów należy zrezygnować z ciemnych odcieni brązu na korzyść pastelowych beżów.

brązowe zasłonybrązowe dodatki do mieszkania

Dzięki temu wnętrze stanie się przestronne. Kiedy dysponujemy dużą przestrzenią, możemy pozwolić sobie na użycie zarówno intensywnych kolorów, jak i nieco jaśniejszych. Ważne, by odpowiednio wykorzystać je we wnętrzu. Najjaśniejszym odcieniem malujemy sufit, nieco ciemniejszym ściany, natomiast intensywnych i ciemnych kolorów użyjmy do dekoracji i obić mebli, które są najbardziej narażone na zabrudzenia podczas użytkowania. Kolekcją idealną do aranżacji mieszkania w kolorach ziemi jest Luxury Dekorii. Tkaniny dostępne w bogatej gamie kolorystycznej - od beżu, przez ciemny brąz i zieleń - nadadzą wnętrzu eleganckiego wystroju. Ciekawym elementem jest również struktura materiału. Kreszowane tafty zarówno gładkie, jak i z deseniem w kwiaty czy pasy nadadzą wnętrzu charakteru. Łącząc je z klasycznymi meblami sprawimy, że salon nabierze szyku i elegancji. Klasyczna dekoracja w stonowanych kolorach jest uniwersalna, dzięki czemu przez długie lata będziemy mogli cieszyć się modną aranżacją mieszkania. Przytulny salon w ciepłych odcieniach to wybór, który pozwoli w pełni zrelaksować się w zaciszu własnych czterech kątów, wpływając jednocześnie korzystnie na nasze samopoczucie.

Oceń artykuł
4,20 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: dekoria.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także