Schody do nowoczesnych wnętrz

Schody Prima firmy Rintal Polska zostały zaprojektowane z myślą o tych, którzy w poszukiwaniu ponadczasowych rozwiązań mają odwagę zerwać z rutyną i otworzyć się na nową jakość w dekoracji i wykończeniu wnętrz.

Wspólne wysiłki firm Rintal i Giugiaro Architektura – uznanego włoskiego biura projektowego – zaowocowały powstaniem luksusowych schodów Prima z serii Executive Line. Lekka, aluminiowa konstrukcja harmonizuje z subtelnymi promieniami światła padającymi na każdy ze stopni. Elegancji dodają także poręcze, stalowe żagle oraz przyciągające wzrok błyszczące, kontrastujące powierzchnie.

schody dekoracyjneschody do nowoczesnych wnętrz

Innowacją jest wykorzystanie aluminium jako elementu konstrukcji. W efekcie drewno i metal harmonijnie ze sobą współistnieją. Jakość i wygoda współgrają z odważnym designem. Styl, do którego dążyli architekci jest widoczny w każdym, nawet najmniejszym detalu tworzącym idealnie dobraną całość.

Schody Prima są dobrym rozwiązaniem zarówno z estetycznego, jak i funkcjonalnego punktu widzenia. Stanowią alternatywę dla tych, którzy coraz większą wagę przywiązują do nowoczesnych trendów w umeblowaniu i dekoracji wnętrz. Wykonywane są tylko na indywidualne zamówienie.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Rintal Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także