Ściany malowane brokatem

0
Ściany malowane brokatem

brokat na ścianieBrokat kojarzący się wcześniej przede wszystkim ze światem mody, teraz pojawia się również w aranżacji wnętrz.

Najnowsze kolekcje kolorystyczne, bogactwo form
i materiałów, oryginalne inspiracje stylistyczne - wydawać by się mogło, że specjaliści od dekoracji wnętrz nie są w stanie nas już niczym zaskoczyć.
Z pomocą przychodzi moda. Na wybiegach od lat obecny jest brokat, jako efektowny dodatek kreacji i makijażu. Najwyższy czas, aby zagościł również w domowych wnętrzach. Brokatowy lakier Glitter Effect 311 marki Benjamin Moore sprawi, że ściany efektownie błyszczą, przybierając różne odcienie w zależności od zmiany kąta patrzenia.

dekoracyjna ścianaGlitter Effect 311 to transparentny lakier akrylowy o eleganckim, półmatowym wykończeniu. Przeznaczony jest do dekorowania pomalowanych wcześniej ścian i sufitów. Lakier zawiera drobinki brokatu, które sprawiają, że odnowiona powłoka mieni się opalizującym blaskiem. Brokatowy efekt szczególnie dobrze sprawdzi się w sypialni czy pokoju dziecięcym. Malowanie lakierem jest szybkie i mało uciążliwe dla domowników. Produkt nie kapie podczas nakładania i  równomiernie rozprowadza się na malowanej powierzchni. Powstała powłoka jest trwała i łatwa do utrzymania w czystości. Ewentualne zabrudzenia usunąć można przy użyciu czystej wody bez ryzyka utraty przez lakier właściwości dekoracyjnych i stopnia połysku. Lakier jest bezbarwny, ale dodatkowo może być podbarwiony pigmentami w systemie kolorowania. Najlepiej aplikować go na powierzchnię ścian pomalowanych lateksowymi farbami akrylowymi z rodziny Aura, Regal lub Super Spec marki Benjamin Moore. Efekt opalizacji jest tym bardziej widoczny, im ciemniejszy jest kolor ścian. Produkt jest wodorozcieńczalny i w pełni bezpieczny dla użytkowników. Nie zawiera szkodliwych substancji. Ponadto spełnia wymagania dotyczące zawartości lotnych związków organicznych (LZO, ang. VOC).

Informacje o produkcie:farba do ścian

  • Wydajność: ok. 10 m2/l.
  • Cena: 85 zł za puszkę 0,95 l (w tym 22% VAT).
  • Opakowania: 0,95 l
Oceń artykuł
2,97 / 35 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Benjamin Moore

Polecamy Ci również

Zobacz także