Siedzonko BabySmart

Siedzonko BabySmart

Wielofunkcyjne siedzonko BabySmart przeznaczone dla małych dzieci, przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym to produkt uhonorowany wieloma prestiżowymi nagrodami przez stowarzyszenie matek, ojców i organizacji parentingowych.

Siedzonko przez wiele lat pomaga w codziennym życiu dzieci i ich rodziców, ale przede wszystkim umożliwia tym najmłodszym zdobycie większej niezależności oraz poczucia dumy z nowo nabytych umiejętności. A co najważniejsze - dzieci je uwielbiają.

Siedzonko BabySmart towarzyszy dziecku w długiej podróży od wysokiego dziecinnego krzesełka do karmienia do prawdziwego „dorosłego” krzesła. Dwuletnie dzieci często protestują, kiedy rodzice próbują posadzić je w wysokim krzesełku i przypiąć pasami. I nic dziwnego - starsze maluchy chcą być samodzielne, siedzieć razem z dorosłymi i jeść tak, jak oni. Problem jest w tym, że gdy dziecko usiądzie na zwykłym krześle, ma brodę na wysokości blatu lub musi klęczeć... W efekcie malec albo wraca do swojego wysokiego krzesełka (którego już nie lubi), albo rodzic rezygnuje z dobrych manier i biega za nim z łyżką w ręku...

Na siedzonku dziecko siedzi przy stole wyżej, znacznie dłużej i spokojniej. Jest mu wygodnie, więc się nie denerwuje. Lepiej je, rysuje i pisze. Staje się równorzędnym partnerem dla dorosłych, ma lepszy widok i do wszystkiego dostaje.

 

Siedzonka BabySmart nie trzeba w żaden sposób montować lub przypinać. Wystarczy położyć je na krześle, a ono pod ciężarem dziecka przywiera do siedziska. Idealnie sprawdza się na krzesłach lub ławkach o gładkiej powierzchni wykonanej z drewna, tworzywa sztucznego lub skóry. Możno je jednak bez obaw używać także na krzesłach z wyściełanym siedziskiem lub całkowicie pokrytych tkaniną.

Dziecko szybko nauczy się samo siadać na siedzonku i samo z niego schodzić bez pomocy rodziców. Dzięki małej wadze (900 gramów) maluch wędruje z nim po całym mieszkaniu i kładzie tam, gdzie ma ochotę – nie tylko na krzesła, ale też na zimnej podłodze, kiedy układa klocki lub ogląda bajki. Producent dodaje do siedzonka wygodną torbę podróżną, dzięki której łatwo je zabrać do babci, do restauracji, fryzjera czy do teatru. Po prostu wszędzie tam, gdzie maluch lub przedszkolak potrzebuje siedzieć wyżej.

Firma BabySmart produkuje siedzonka z nowoczesnego materiału – pianki Cooshee™. Stworzyła ją założycielka firmy, amerykańska projektantka Diane Zissu. Jako matka trojki dzieci dokładnie wiedziała, czego szuka. Cooshee™ to pianka z gładką i ciepłą "skórką". Dzięki jej zastosowaniu siedzonko jest miękkie jak poduszka, a jednocześnie stabilne. A co z utrzymaniem czystości? To proste - wystarczy tylko przetrzeć je szmatką.

Zaledwie tydzień po wprowadzeniu na rynek europejski, podczas Targów FOR KIDS 2010 w Pradze, grono ekspertów przyznało siedzonku BabySmart nagrodę GRAND PRIX za najlepszy produkt dla dzieci. Głównymi kryteriami wyboru zwycięzcy był niekonwencjonalny pomysł, wzór, wyjątkowa jakość w przystępnej cenie, bezpieczeństwo, rozwiązania technologiczne i spełnienie surowych norm wymaganych dla produktów przeznaczonych dla dzieci.

Oceń artykuł
3,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Joanna Szot

Zdjęcia: babysmart.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także