Skarbonki inne niż wszystkie

W związku ze zbliżającymi się Świętami czas pomyśleć o podarunkach dla naszych najbliższych. Możliwości jest wiele i czasami podjęcie decyzji sprawia nam wiele trudności. Poniżej przedstawiamy ciekawą propozycję na gwiazdkowy upominek – świnki-skarbonki w niestandardowych szatach. Poza swoją zwykłą funkcją mogą także ozdobić nasze mieszkanie.

skarbonkaskarbonka - saoryginalna skarbonka

1. Świnka w stylu „wamp” wyśmienicie nadaje się dla przebojowych osób i wnętrz utrzymanych w zdecydowanej kolorystyce. Odważne połączenie czerni i różu z pewnością wprowadzi odrobinę szaleństwa do naszych czterech kątów.
2. Pomalowana w wiosenne barwy świnka z pewnością ociepli każde wnętrze. Motywy kwiatowe i miękko załamujące się pasma wstążek pasować będą do tradycyjnych form aranżacyjnych oraz mieszkań utrzymanych w jasnych i pogodnych kolorach.
3. To naprawdę „bycza” świnka – ze złotym kółkiem w nosie i wymalowana w brązowe pasy znakomicie wkomponuje się we wnętrze o afrykańskim stylu. Propozycja nie tylko dla zodiakalnych byków.
świnka bandytaświnka w kolorze czerwono - białymświnka z tradycyjnym wzoremkolorowa skarbonka
4. Ta  świnka najwyraźniej przed momentem uciekła z więzienia. Na pewno nie odda nikomu naszych pieniędzy, pozostaje tylko pilnować aby nie uciekła. Wyśmienita do tak modnych teraz czarno-białych wnętrz.
5. Świnka prosto z Czerwonego Krzyża na pewno nie będzie miała problemów ze zbieraniem pieniędzy, o ile tylko posłużą szczytnym celom. Świetnie wpasuje się we wnętrza z dominującym czerwonym kolorem.
6. Wesoła, niebiesko-biała świnka doskonale wkomponuje się na przykład w klimat stylowej kuchni. Misternie wymalowane wzory o kwiatowej formie ucieszą oko koneserów. Piękny podarunek dla mamy i babci.
7. Świnka dla malarza-impresjonisty. Swobodnie rozrzucone plamki w barwach ziemi nadają skarbonce bardzo interesujący wygląd. Z pewnością będzie dobrze wyglądać we wnętrzu z dużą ilością drewna, utrzymanego w naturalnej kolorystyce.

Cena dużej skarbonki wynosi 130 zł, małą kupić można już za 43,80 zł.

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Anna Malesińska

Źródło: www.CzerwonaMaszyna.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także