Sklep internetowy z płytkami ceramicznymi

Sklep internetowy z płytkami ceramicznymi

Urządzenie i wyposażenie łazienki może być łatwiejsze niż się wydaje. Nie trzeba już biegać po wielu sklepach z płytkami ceramicznymi, tracić cenny czas swój i całej rodziny, spalać w korkach kolejne litry benzyny i w końcu dostać zawrotu głowy od ogromnego wyboru kolorów, cen i wzorów. Wystarczy komputer i dostęp do internetu.

Wybrać i kupić najładniejsze płytki ceramiczne do łazienki lub kuchni nie jest łatwo. Ogromny wybór w sklepach, różnorodność wzorów i zróżnicowane cen przyprawiają niejednego klienta o prawdziwy zawrót głowy. Więc najłatwiej byłoby załatwić wszystko szybko, nie wychodząc z domu bez dodatkowego nadwyrężania domowego budżetu. Czy to możliwe?

Najważniejszy jest pomysł
Idea sklepu internetowego z płytkami ceramicznymi była śmiałym pomysłem, do której nie byli przekonani eksperci branży sklepów internetowych. No bo kto odważyłby się kupić płytki ceramiczne, których specyficzny materiał charakteryzuje się dość dużym ciężarem i kruchością. Ale jak się okazuje, można i to z dużym zadowoleniem klienta. Sklep internetowy eplytki.pl powstał na początku 2006 roku. Powstał w połączeniu z największą bazą produktów jednego z największych dystrybutorów płytki ceramicznej w Polsce. Obecnie oferuje ponad 11 tysięcy produktów, począwszy od płytek po ceramikę, chemię budowlaną, armaturę i meble oraz akcesoria łazienkowe. Tylko początkowo sprzedaż nie była zbyt duża. Obecni klienci polubili nową możliwość wyboru i zakupu płytek, nawet w dużych ilościach. Klienci doceniają przede wszystkim atrakcyjne ceny, dostępność wybranych produktów, możliwość transportu pod dom oraz pomoc konsultanta, który jest dostępny przez komunikator lub telefon.

Dla ułatwienia wyboaranżacja kuchniru sklep zapewnia przykładowe aranżacje do każdej płytki, których już nie trzeba szukać w wielu katalogach producentów. Jeśli aranżacja nie spełnia oczekiwań, każdy klient może zaprojektować on - line dowolne pomieszczenie, dekorując je płytkami.  

Zaprojektuj płytki w dowolnym wnętrzu
Innowacyjnym pomysłem było również stworzenie prostego programu do projektowania wnętrz z wykorzystaniem bazy produktów dostępnych w sklepie. Klient może pobrać program z eplytki.pl i już po uruchomieniu zaprojektować swoją łazienkę, bądź inne pomieszczenie, a także zapisać wizualizację na domowym komputerze.W przyszłości, dodatkowo ma powstać forum, w którym klienci będą mogli wymienić się swoimi uwagami, zaprezentować zdjęcia własnych aranżacji.

Jak widać na powyższym przykładzie, można klientowi ułatwić życie i zaoszczędzić mu wiele czasu i pieniędzy. Najnowsza technologia internetowa oferuje nieograniczone możliwości nawet w urządzaniu wnętrza, pozwala "na spokojnie" podjąć właściwe decyzje, zaczerpnąć fachowej wiedzy bez potrzeby wychodzenia z domu.

Więcej informacji o programie na stronie www.eplytki.pl również w naszym serwisie w dziale Dom Interaktywny.

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: epłytki.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także