Słoneczne inwestycje w Łodzi

0
Słoneczne inwestycje w Łodzi

Myślisz o budowie domu? Przyjdź na gotowe! Zajrzyj do oferty firmy Unibud. Znajdziesz tam zarówno eleganckie domy na osiedlu "Mewa Park", jak i atrakcyjne - przestronne i słoneczne - mieszkania w centrum Łodzi. Wszystkie inwestycje są już oddane do użytkowania.

aranżacja mieszkania

Mieszkania znajdują się w kameralnych budynkach przy ul. Lipowej 21 oraz Niskiej 11/15. Większość ma już swoich nabywców, ale zostało jeszcze kilka komfortowych 3- i 4-pokojowych mieszkań o powierzchniach od 80 do 110 mkw. To doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi oraz osób, które marzą o urządzeniu w mieszkaniu oddzielnego gabinetu.
W budynkach zastosowano przemyślane rozwiązania architektoniczne i nowoczesne materiały wykończeniowe. Na uwagę zasługuje najwyższej jakości wykonanie (nie boją się pięcioletniego okresu gwarancyjnego!) oraz dbałość o detale. Przejawia się ona w eleganckim wykończeniu części wspólnych budynków przy ul. Lipowej 21 i ul. Niskiej 11/15 a także w  pokryciu dachówką ceramiczną domów przy ulicach Patriotycznej i Łużyckiej, zastosowaniu tam częściowego wykończenia elewacji drewnem oraz eleganckiej kolorystki tynków zewnętrznych.
Smaczkiem są drewniane drzwi wejściowe. Warto też zauważyć duże i ciepłe okna, które maksymalnie doświetlają wnętrza.
Lokalizacje przy ul. Lipowej 21 oraz przy ul. Niskiej 11/15 to także propozycje dla osób, które rozwijają swoją firmę i potrzebują nowego lokalu lub rozpoczynają działalność, poszukują więc siedziby. Są to powierzchnie 70 i 90 mkw. Lokale są bezpośrednio przychodniku, mają też duże witryny, które pięknie doświetlają wnętrze i zapewniają powierzchnię reklamową.

Lipowa 21

Myślisz o zakupie mieszkania i szukasz inspiracji do jego urządzenia? Zapoznaj się z gotową aranżacją mieszkania trzypokojowego i zrealizuj ją w kupionym w firmie Unibud mieszkaniu.
W budynku przy ul. Lipowej 21 znajduje się łącznie 38 mieszkań. Na swoich właścicieli czekają już tylko dwa lokale 94-metrowe, cztery 82-metrowe oraz jeden apartament o pow. 108 mkw. Każde mieszkanie ma przestronny balkon a znajdujący się na szóstym piętrze apartament ma 54-metrowy taras - jest to szczególna propozycja dla osób marzących o dużej przestrzeni w dobrej lokalizacji. Poza tym VI. piętro góruje nad okolicznymi budynkami zapewniając maksimum prywatności a także widok na panoramę Łodzi.  Budynek przy ul. Lipowej 21 to wspaniała lokalizacja dla osób żyjących aktywnie, które chcą poświęcić minimum czasu na codzienne poruszanie się po mieście.
W pobliżu znajduje się targ, sklepy oraz różne punkty usługowe, bardzo blisko jest też do najładniejszego łódzkiego centrum handlowego - Manufaktury. Mimo ścisłej zabudowy śródmiejskiej, na terenie nieruchomości znajduje się prywatne zielone patio. W bezpośrednim sąsiedztwie stoją też wyremontowane kamienice oraz ładnie zagospodarowane posesje.

"Pod Klonami"

W budynku przy ul. Niskiej 11/15 znajduje się 28 mieszkań, z których w ofercie sprzedaży są już tylko trzy - 3- i 4-pokojowe o powierzchniach 80-93 mkw. w atrakcyjnych cenach.
Spragnionych aktywności na świeżym powietrzu, spacerów oraz zieleni skusi znajdujący się w sąsiedztwie Park nad Jasieniem. Większe zakupy można zrobić w Centrum Handlowym Tulipan. To wspaniała lokalizacja na mapie miasta także dzięki powstającemu Nowemu Centrum Łodzi. Lokalizacja w pobliżu alei Piłsudskiego i Rydza Śmigłego gwarantuje mieszkańcom doskonały dostęp również do środków komunikacji miejskiej.

"Mewa Park"

"Mewa Park" przy ul. Patriotycznej 17/19 to eleganckie, monitorowane, kameralne osiedle.
Lokalizacja osiedla zapewnia ucieczkę od miejskiego zgiełku, jednocześnie to miejsce bardzo dobrze skomunikowane - z jednej strony możemy dojechać do nowej Trasy Górnej, natomiast w drugą stronę mamy wjazd na trasę S14. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie zieleń oraz wypoczynek na świeżym powietrzu ponieważ znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasów oraz Stawów Stefańskiego.
Każdy dom ma dwie kondygnacje oraz dodatkowo możliwość zagospodarowania poddasza na użytkowe. Na piętrze jest zawsze sypialnia "małżeńska" połączona z dodatkową osobną łazienką a także dwa mniejsze pokoje i łazienka dla pozostałych domowników. Pater to pokój dzienny z tarasem, kuchnia oraz ewentualnie gabinet i garaż.

Firma Unibud zapewnia też sprawną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego a w biurze sprzedaży można uzyskać zarówno fachowe i wyczerpujące wyjaśnienia na temat przebiegu zakupu nieruchomości, jak i wskazówki dotyczące każdego etapu transakcji.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Interbud

Zdjęcia: unibud.lodz.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także