Sokowirówki i koktajlery

Sokowirówki i koktajlery - zdjęcie 1Latem, kiedy owoców i warzyw jest w bród, z ich przetwarzaniem na soki i koktajle sprawnie uporają się nowoczesne sokowirówki i koktajlery. Warto pomyśleć o ich zakupie zanim w pełni nastanie sezon na przetwory owocowo-warzywne.

Duży wybór tego typu urządzeń stworzyła marka Ariete. Spremi Arancia 402 to niezastąpiona w kuchni nowoczesnej gospodyni elektryczna wyciskarka do owoców cytrusowych. Oprócz wysokich funkcji użytecznych projektanci nadali jej niepowtarzalny, futurystyczny kształt i intensywne kolory. Wieko wyciskarki pełni funkcję dzbanka, który może pomieścić do jednego litra soku. Mniejszy stożek do wyciskania cytryny znajduje się pod większym, który jest używany do wyciskania grejpfrutów i pomarańczy. Specjalnie ściskające języki oraz dwukierunkowa rotacja pozwalają na wyciśnięcie pysznego soku z miąższem z jakichkolwiek owoców cytrusowych. Ten model wyciskarki marki Ariete charakteryzują następujące parametry: moc 30 W, pojemność – 1 litr, różne kierunki obracania się, system stop-skrapywanie, dwie nasadki.
Z kolei model Spremi Basic 404 marki Ariete ma moc 20 W, pojemność 0,6 l, wagę 0,8 l, wymiary – 220x150x220 mm.
Sokowirówka Centrika 171 to nowoczesne urządzenie, przy którego produkcji zastosowano najwyższą technologię i bezpieczeństwo. Ma moc 350 W, pojemność 0,8 l, zbiornik na pulpę i zamykany schowek na kabel.
Sokowirówki i koktajlery - zdjęcie 2Marka Ariete stworzyła również dwa koktajlery – Tutti Frutti 420 i Manhattan 510. Pierwszy z nich o mocy 600 W, dwóch prędkościach, pracujący pulsacyjnie, charakteryzuje się pojemnością 1,5 l. Jest sprzedawany w komplecie z sokowirówką (moc 600 W, dwie prędkości, praca pulsacyjna, zbiornik na pulpę) i wyciskarką (moc 20 W, wygodny uciskacz do owoców, obustronne obroty).
Z myślą o wymagających użytkownikach został stworzony elegancki koktajler Manhattan 510 ze szklanym dzbankiem i metalową podstawą. Ma objętość 1,3 litra, moc 500 W, 2 prędkości, pracuje pulsacyjnie. Dodatkowo został przystosowany do kruszenia lodu.

Oceń artykuł
4,20 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Ariete

Polecamy Ci również

Zobacz także