Spłuczka z plombą zabezpieczającą

Nowoczesna spłuczka podtynkowa TECE, z możliwością regulacji ilości wody użytej
w spłukiwaniu, to uniwersalny produkt do zastosowania zarówno przy wykorzystaniu stelaży podtynkowych do zabudowy na sucho, jak i na mokro. Dzięki prostej budowie
i łatwemu montażowi nadaje się do każdej łazienki.

spłuczka z plombą zabezpieczającąTo pierwszy produkt na rynku zaopatrzony
w plombę zabezpieczającą, gwarantującą czystość
i pewność działania po zamontowaniu. Wyjątkowo konstrukcja nie wymaga otwierania spłuczki
w trakcie przyłączania wody i w trakcie próby ciśnieniowej, a dopiero podczas końcowych prac instalacyjnych i montażu przycisku uruchamiającego.
– Niezależnie od wysokości montażu, umieszczenia przycisku spłukującego z przodu czy od góry,
a także techniki spłukiwania jedną lub dwoma ilościami wody spłuczka działa równie dobrze – zapewnia Andrzej Majewski – menedżer produktu
w TECE.
10-litrowy zbiornik ustawiono fabrycznie na spłukiwanie 6 litrami wody. W przypadku starych instalacji i wiążących się z tym trudności w spłukaniu przewodów kanalizacyjnych istnieje jednak możliwość zwiększenie ilości użytej wody aż do 9 litrów.
Swobodny dostęp do wnętrza spłuczki sprawia, że podłączenie wężyka odpływowego do zaworu napełniającego nie wymaga stosowania narzędzi i może być wykonane ręcznie, a zawór odpływowy lub napełniający można demontować niezależnie od siebie. Wykonany z wysokiej gęstości polietyleny zbiornik jest odporny na uderzenia, natomiast gumowa uszczelka pod przyciskiem zapewnia niezwykle cichą pracę kompletnego urządzenia.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: TECE

Polecamy Ci również

Zobacz także