Spokojnych snów z … Muminkami

0
Spokojnych snów z … Muminkami

pościel dla dzieci„Jak ma się zamknięte oczy straszne rzeczy wydają się jeszcze straszniejsze”, tak powiedział Ryjek w „Komecie nad Doliną Muminków”. Właśnie tą niezwykłą bajką kierowała się fińska firma tworząc cudowną pościel z rysunkami kultowych postaci czyli Muminków.

Komplet pościeli dla dzieci ozdobiony jest rysunkami przeniesionymi wprost z Doliny Muminków. Komplet wykonany jest z wysokiej jakości bawełny i składa się
z poszwy na kołdrę i poduszkę.komplet pościeliWarto także zwrócić uwagę na jego niesamowitą kolorystykę. Dominują szarości, róże, turkusy – kolory z sennych marzeń. Wszystkie produkty są testowane pod względem bezpieczeństwa dla dzieci, wytrzymałości, odporności na ogień i występowanie chemikaliów. Firma posiada certyfikaty zgodne z międzynarodowymi testami Oeko-Tex Standard.
Każdy, kto choć raz sięgnął po Muminki czuje, że nie sposób im się oprzeć. Zachwycają zarówno swoim językiem, jak i niebanalnymi ilustracjami. I właśnie te ilustracje sprawiają, że zwykłe produkty stają się dziełami sztuki, które potrafią stworzyć klimat i uwrażliwić dzieci na piękno.

Koszt pościeli to 189,50 zł oraz 234,95 zł

Więcej informacji

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: zyrafyzszafy.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także