Srebrne dodatki do klasycznego wnętrza

Srebrne dodatki do klasycznego wnętrza

Projektując współczesne mieszkanie musimy sobie odpowiedzieć na pytanie jak chcemy, aby to wnętrze się prezentowało. Wiadomo, że każdy z nas ma swój pomysł na aranżację domu, często więcej niż jedną. Jak zatem wybrać tę najwłaściwszą?

Jedną ze sprawdzonych i skutecznych koncepcji jest postawienie na prostotę i naturalność. Jasne, spokojne barwy, proste linie mebli, klasyczny design zawsze będą dobrym wyborem i dopasują się do każdego wnętrza nadając mu szyku i elegancji.

Przeczytaj: Aranżacja loftu – siła detali

Aby dodać do takiej aranżacji nieco charakteru i zaznaczyć swoją obecność trzeba postawić na dodatki. W zależności od naszej osobowości mogą to być nieco bardziej widoczne kolory tu i ówdzie, bądź na przykład dodatki tej samej barwy. Do naturalnej palety barw na ścianach i meblach doskonale będą pasować chociażby srebrne akcesoria, które nie tylko skomponują się w jedną całość z resztą wystroju, ale również nadadzą świeżego powiewu.

To Cię może zainteresuje: Gdy glamour spotyka się z loftem: stylowe połączenie

Kluczowe jest wyszukanie i dobre wkomponowanie ich w powstającą aranżację, tak by były widoczne, ale jednocześnie nie kradły całej uwagi. Pamiętajmy też, że dodatki muszą podnosić atrakcyjność naszego wnętrza, więc nie może być ich też zbyt dużo lub nie mogą być z kompletnie innych stylów.

srebrne dodatki w mieszkaniu
designerski żyrandol
pomysłowe akcesoria ze srebra
serbrne dodatki w sypialni
prosta szafka nocna
srebrna pościel
Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Magdalena Kolwaga

Źródło: thedesignerpad.com

Polecamy Ci również

Zobacz także