Środek do dywanów - podłoga bez fałd

środek do dywanówNawet najpiękniej urządzone wnętrze, wysprzątane na błysk z największym zaangażowaniem, traci wdzięk
i klasę,  gdy na podłodze pojawiają się brzydkie fałdy
z dywanu, wykładziny czy chodnika. Dotychczasowe metody zapobiegania nieszczęsnemu falowaniu zawodziły? Teraz w ofercie Komfort  znajdziemy specjalny płyn "dywan stop".

Przesuwający się lub falujący dywan, to jednak problem nie tylko estetycznej natury. Wystarczy nieopatrznie zrobiony krok, szybsze przejście do drugiego pokoju, bieg do telefonu lub przypalającego się ciasta i… nieszczęście gotowe! Ślizgające się dywany, przeszkody w postaci nagłych fałd – to częste przyczyny domowych wypadków, kończących się szczególnie niebezpiecznie dla naszych najmłodszych. Dotychczasowe metody walki z tym kłopotem okazywały się nieskuteczne – taśmy niszczyły dywan i ograniczały możliwości aranżacyjne przestrzeni, specjalne maty pod dywan wymagały nie lada umiejętności przy równomiernym rozkładaniu ich pod dywanami. Nowość z oferty Komfort to idealny sposób dywanowe problemy. 

Płyn "dywan stop" zapobiega wybrzuszaniu i przesuwaniu się dywanów, chodników, wykładziny. Ten innowacyjny sposób na nasze codzienne podłogowe problemy ma najprostsza z możliwych metodę zastosowania "dywan stop" dostępny jest w poręcznej i wygodnej butelce ze spryskiwaczem. Jedyną rzeczą, którą musimy zrobić dla bezpieczeństwa naszej rodziny, to spryskać płynem spodnią część dywanu lub chodnika. Powstanie wtedy specjalna przezroczysta powłoka, utrzymująca dywany w miejscu, które dla nich przeznaczyliśmy. Wspomniana powłoka zachowuje swoje właściwości przez dłuższy czas. Oznacza to, że przy przenoszeniu dywanu, pozostanie gładki i stabilny w wybranym przez nas miejscu. "dywan stop" używany może być nawet do jasnych, delikatnych dywanów. Nie wchodzi on w reakcję z podłogą oraz nie powoduje powstawania plam czy przebarwień. W przypadku większości dywanów i chodników wystarczy naniesienie jednej warstwy środka. Dla szorstkich, strukturalnych dywanów zaleca się powtórzenie czynności po wyschnięciu pierwszej warstwy. Jedno spryskanie wystarcza na około pół roku. Samo usunięcie preparatu ze spodu dywanu również nie nastręcza trudności – wystarczy do tego wilgotna ściereczka. "dywan stop" jest całkowicie bezpieczny i nieszkodliwy dla zdrowia. Pojemne (500 ml) i wydajne opakowanie "dywan stop" dostępne jest w sieci Komfort za 47,95 zł.

Oceń artykuł
5,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Komfort

Polecamy Ci również

Zobacz także