Steruj oświetleniem w domu przez Wi-Fi i smartfona

Steruj oświetleniem w domu przez Wi-Fi i smartfona

LED Lightify firmy Osram to innowacyjny system, który pozwala sterować oświetleniem bezprzewodowo za pomocą aplikacji w smartfonie lub tablecie.

system Osram Lightify

Oświetlenie w sypialni naśladujące wschód słońca, romantyczny nastrój w salonie, komfort w biurze, czy spokój w ogrodzie… Lightify potrafi skonfigurować niezliczone wersje scenariuszy oświetleniowych. A wszystko dzięki funkcji dynamicznego sterowania światłem w zakresie odcieni bieli i palety 16 milionów kolorów RGB.

system Osram Lightify - sterowanie smartfonemJak to działa?

Do podłączenia zestawu Lightify Osram potrzebujemy jedynie bramki Wi-Fi oraz przynajmniej jednego z całej gamy dostępnych LEDowych źródeł światła, takich jak żarówki, lampy, oprawy, elastyczne taśmy LED i światła ogrodowe. W jedną sieć Lightify możemy zintegrować do 50 różnych produktów LED. Sterować możemy każdym LEDem z osobna lub grupą świateł w danym pomieszczeniu.

Montaż jest bardzo prosty. Bramkę wi-fi wkładamy do gniazdka sieciowego, źródło światła instalujemy w oprawie, za pomocą aplikacji wykonujemy prostą konfigurację systemu i już możemy się cieszyć z szeregu zastosowań systemu Lightify.

Odkryj nowe możliwości oświetlenia

Wykorzystanie systemu LED Lightify Osram daje nam całkiem nowe możliwości oświetlenia. Korytarz, pokój dzienny, taras, ogród czy biuro – wszystko można oświetlić według własnych preferencji. Co ciekawe, wyboru iluminacji można dokonać także na podstawie zdjęć i uzależnić od pory dnia, czy nastroju.

Zdefiniuj scenę świetlną

Każdy potrzebuje uspokajającego kontrastu po stresującym dniu pracy. Po prostu wybierz oświetlenie „Relax”, a Twój dom zmieni się w wyjątkową strefę wyciszenia z uspokajającym światłem.
Potrzebujesz koncentracji lub orzeźwienia uruchom odpowiednią scenę świetlną, a twoje lampy Led Lightify rozświetlą się tworząc aktywną niebieskawą biel. Raz utworzone sceny świetlne można zapisywać i odtwarzać w dowolnym momencie.

opcja symulowania obecności w domuSposób na złodzieja

System Lightify może także służyć jako zabezpieczenie przed włamaniem. Przed wyjazdem na urlop można samodzielnie zaprogramować scenariusz włączania poszczególnych punktów świetlnych lub skorzystać z gotowego trybu wakacyjnego. Dzięki czemu możemy zasymulować sytuację, że ktoś jest w domu i odstraszyć złodzieja.
Domowym oświetleniem Lightify można sterować także przez internet z dowolnego miejsca na świecie.

Gdzie kupić?

Onninen sp. z o.o. to hurtownia artykułów elektrycznych i hydraulicznych. W ofercie swojego sklepu internetowego oraz sieci oddziałów posiada 25 000 produktów dostępnych od ręki z dostawą do klienta w 24h.

Sprawdź produkty Osram Lightify w Onninen.pl

 Steruj oświetleniem w domu przez Wi-Fi i smartfona - zdjęcie 5

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Onninen

Polecamy Ci również

Zobacz także