Stół do jadalni – nowoczesny design plus natura

11
Stół do jadalni
Drewniany stół do jadalni Kasparo to ciekawe połączenie techniki, designu oraz naturalnych materiałów.

Od nowoczesnych mebli wymagamy wysokiej jakości, stylu oraz jakiegoś elementu zaskoczenia. Tym właśnie charakteryzują się stoły do jadalni, zaprojektowane przez Kasparo.

Stoły do jadalni Kasparo łączą naturalne materiały z nowoczesną technologią, a przede wszystkim – znakomitym pomysłem. W czasach, kiedy od mebli oczekujemy „czegoś więcej”, a jednocześnie doceniamy proste formy, to rzeczywiście bardzo ciekawa propozycja.
Stoły do jadalni projektowane przez Kasparo to niby prosty, drewniany blat oraz dwie podpory – jedna wykonana ze szkła, druga z drewna. Gruby blat z litego drewna, zestawiony ze szkłem już ma swój urok, ale te stoły oferują znacznie więcej. Blat zdobi „pęknięcie” wypełnione żywicą i oświetlane za pomocą diod LED. Co więcej – uaktywniają się one pod wpływem ruchu. Kiedy wchodzimy do pokoju, uruchamiamy iluminację - całość daje niesamowity efekt, jak gdyby po gładkiej powierzchni drewnianego blatu spływał strumyk wody, zmieniający się następnie w ogromny wodospad spadający po szklanej ścianie.

Nowoczesny stół do jadalni

Stół do jadali Kasparo to udane połączenie technologii i naturalnych materiałów.

Kasparo
Podświetlenie stołu

Stół ze wstawką z żywicy ma iluminację LED, która uruchamia się po wykryciu ruchu.

Kasparo
Drewniany stół w elementem z żywicy

Drewniany blat stołu z dekoracyjnym elementem z żywicy.

Kasparo
Stół do jadalni z dębowym blatem

Stoły są dostępne z blatami wykonanymi z różnych gatunków drewna.

Kasparo
Stół z blatem z jesionu, malowanym na ciemny brąz

Różne sposoby wykończenia sprawiają, że stoły mają indywidualny charakter.

Kasparo


- Tworząc stoły, postanowiliśmy zapomnieć o produkcji masowej i skoncentrować się na indywidualnym podejściu do każdego z projektów. Postawiliśmy na łączenie naturalnego materiału w postaci drewna z innowacyjną technologią. Dzięki temu otrzymaliśmy stół reagujący na obecność człowieka. Niesamowity spektakl imitujący płynącą rzekę na pewno spotka się z uznaniem osób ceniących sobie ekstrawaganckie rozwiązania - podkreśla Rafał Kasprzak, właściciel i pomysłodawca marki Kasparo.
Stoły są oferowane w różnych wersjach – wykonanych z drewna różnych gatunków drzew (łącznie z kilkusetletnim czarnym dębem) oraz z wypełnieniem i podświetleniem w różnych kolorach. Ich prosta forma świetnie pasuje do nowoczesnych wnętrz, a połączenie techniki z tradycyjnymi materiałami, robi duże wrażenie.

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz
Więcej na ten temat:

,

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Zobacz także