Stół z regulowaną wysokością

Stół z regulowaną wysokością

W dzisiejszych czasach nie wystarczy po prostu być, spełniać jedną, określoną funkcję. Trzeba znać się na wielu rzeczach, sprawdzać się w skrajnie odmiennych okolicznościach.

stół z regulowaną wysokością

Podobnie jest z przedmiotami codziennego użytku. Coraz więcej jest przedmiotów kompaktowych, wielofunkcyjnych. Nie wystarczy, żeby coś było ładne, musi być także użyteczne i łatwe w obsłudze. Kiedy weźmiemy dodatkowo pod uwagę coraz częstsze ograniczenia przestrzeni mieszkalnej, okaże się, że mebel idealny to taki, który zapewni nam najbardziej racjonalny stosunek wygody do powierzchni, jaką zajmie on w mieszkaniu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom prostych rozwiązań w umeblowaniu konstruktorzy marki Nowy Styl stworzyli podstawę stołu Up&Down Table. Zbudowana jest ona z żeliwnej stopy, teleskopowej metalowej nogi oraz podnośnika pneumatycznego w kształcie obręczy, która nie zahacza osób siedzących przy stole, jak stosowane w innych przypadkach wajchy. Podnośnik skonstruowany jest w sposób, który z uniemożliwia obniżenie poziomu stołu podczas oparcia się nawet z dużą siłą o blat. Jednocześnie w momencie naciśnięcia obręczy i powierzchni blatu stół można z łatwością złożyć. Do podstawy pasują grube blaty melaminowe o gstół z regulacją wysokościrubości 36 mm (blaty TOP 36 z aluminowym obrzeżem) lub 50 mm (blaty TOP 50 z obrzeżem w kolorze blatu), pod którymi prawie całkowicie chowa się obręcz podnośnika.

Możliwość regulacji wysokości stołu sprawia, że można uznać go za wielofunkcyjny. Podczas przyjęć rozłożony pełni rolę stołu cateringowego, złożony – stolika kawowego, dopasowanego wysokością do standardowych krzeseł. Ciekawie może wyglądać ułożenie stołów z przekąskami na różnych poziomach, w formie schodów, kaskady, co jest możliwe dzięki sporemu zakresowi regulacji wysokości.

stolikwysokość stolikastolik okrągły

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Zofia Czepiec

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Nowy Styl

Polecamy Ci również

Zobacz także