Stolarka otworowa - potrójne korzyści

Stolarka otworowa - potrójne korzyści

Oferta firmy Okna Mróz jest adresowana do wymagających klientów. Realizacja ich wizji jest możliwa dzięki profesjonalnym pracownikom, doskonale przygotowanym do rozmów z inwestorem, wykonawcą i architektem. Podobnie montażyści, których wiedza i umiejętności znacznie wykraczają poza sztukę dyblowania ościeżnicy okiennej.

nowoczesne okna i drzwi

W ostatnich latach  na rynku stolarki otworowej zaszły duże zmiany.
- W 2012 roku otworzyliśmy nowy salon firmowy przy ulicy Leczniczej 13 w Łodzi. W ramach inwestycji zatrudniliśmy pracowników i znacząco poszerzyliśmy asortyment - mówi Maciej Wyciślik, dyrektor handlowy firmy Okna Mróz. - Tajemnicą naszego sukcesu jest dbałość o najwyższą jakość usług i oferowanych towarów oraz wieloletnie doświadczenie.
Firma Okna Mróz większość zleceń wykonuje dzisiaj w systemie i3, tzw. "ciepłego montażu", który powoli staje się standardem w budownictwie energooszczędnym. Taki montaż daje nie tylko znakomite właściwości termoizolacyjne - zabezpiecza też pianę niskorozprężną przed czynnikami atmosferycznymi, które powodują jej degradację a po kilku latach powstawanie coraz większych mostków termicznych i w  konsekwencji szczelin skutkujących przewiewami.
Specjaliści wykonują także montaż w technologiach odpowiednich dla domów pasywnych (roczne zużycie energii nie może przekraczać 15 kWh na 1 mkw.), czyli w systemie konsol JBD oraz MOWO  najnowszej technologii firmy Illbruck (firma Okna Mróz jako pierwsza w województwie zamontowała okna w tym nowatorskim systemie). Technologie te umożliwiają wysunięcie okna w światło docieplenia, co - obok stosowanych już standardowo pakietów trzyszybowych i najwyższej jakości ciepłych profili Schüco lub Salamander - znacząco podnosi właściwości termoizolacyjne.
Sposób montażu okien warto zaplanować w początkowej fazie inwestycji.
Fachowa wiedza pomoże uniknąć błędów w wyborze stolarki a w rezultacie przykrych niespodzianek - mówi Maciej Wyciślik. - Różne projekty wymagają stosowania określonych rozwiązań, np. w murze trójwarstwowym praktycznie jedyną możliwością jest montaż okien w świetle docieplenia. Firma Okna Mróz specjalizuje się we wczesnym doradztwie. Zawsze chętnie pomagamy inwestorom, wykonawcom i architektom określić sposób montażu okien lub rolet oraz sprecyzować koszty inwestycji. Rozwinięta technologia daje dzisiaj ogromne możliwości, ale są granice. Często architekci, koncentrując się na bryle budynku, świetle itd., zapominają o czynniku finansowym, nie przypuszczając, że możliwe do zastosowania w danej konstrukcji profile są bardzo drogie. My doradzamy, jak zoptymalizować koszty.
Firma Okna Mróz oferuje usługi na najwyższym poziomie dzięki współpracy z najlepszymi systemodawcami. W naszej ofercie znajdują się okna PCV i aluminium produkowane przez Awilux w oparciu o profile legendarnej firmy Schüco, wsparte perfekcyjnymi okuciami Winkhaus; bramy garażowe i okna Salamander znakomitej i prężnej polskiej firmy Krispol; rolety Aluprof z wiodącą automatyką Nice lub Somfy, która również oferowana jest w bramach garażowych, oraz nowoczesne systemy zaciemnieniowe, jak żaluzje fasadowe, refleksole i markizy w najwyższej światowej jakości firmy Selt - mówi Maciej Wyciślik.
Profesjonalne i kompleksowe podejście do klienta zapewnia firmie Okna Mróz wysoką pozycję na rynku. Nie byłoby to możliwe bez  wieloletniej praktyki i odpowiedniego zaangażowania wszystkich pracowników.
Firma Okna Mróz ma też kilka ofert specjalnych. Dla okien o wysokim współczynniku termoizolacyjnym w kilku modelach oferujemy najnowocześniejszy pakiet szybowy Sunenergy+ Ug 0,5 o podwyższonej przezierności. Nowoczesna technologia pozwala na uzyskanie współczynnika przenikania światła, który jest prawie taki sam jak w standardowym pakiecie dwuszybowym. Dla klientów targowych cena pakietu to symboliczne 1 zł za metr kwadratowy.
Dla klientów, którzy złożą zapytanie ofertowe w okresie targów, jest specjalny konkurs, gdzie główną nagrodą jest pobyt w Columna Medica Centrum Rehabilitacji & SPA dla dwóch osób .

Firma Okna Mróz specjalizuje się w niestandardowych rozwiązaniach.

Oceń artykuł
0,00 / 0 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Patrycja Nowak

Źródło: Interbud

Polecamy Ci również

Zobacz także