Stolik kawowy jak domek dla lalek

Jeśli w dzieciństwie marzyłyście o domku dla lalek, a w międzyczasie dorosłyście i zaczęłyście cenić nowoczesną architekturę, mamy propozycję, która pozwoli spełnić marzenia z dzieciństwa i stanie się ozdobą salonu.

Domki dla lalek najczęściej kojarzą się z konstrukcjami, w których dominuje róż i falbanki. Zupełnie inną drogą poszli projektanci z Qubis Haus. Ich domek dla lalek to wyraz fascynacji nowoczesną architekturą i świetnym designem. W dodatku służy jako... stolik kawowy. Płaski dach służy jako blat stołu, a geometryczna bryła - jako podstawa. Aranżacja wnętrza domku - stolika zależy od nas - można dowolnie przesuwać kolorowe ścianki działowe oraz zadbać o odpowiednie meble.

Nie zapominajmy, że wszystkie te zabiegi służą uatrakcyjnieniu stolika kawowego, więc nie musicie oficjalnie bawić się lalkami, żeby sobie go zafundować. A jeśli macie dzieci – sukces tego mebla jest gwarantowany. Stolik kawowy jak domek dla lalek to pomysł oryginalny i ciekawy, w dodatku może sprawić radość domownikom w różnym wieku.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: notonthehighstreet.com

Polecamy Ci również

Zobacz także