Style kuchni

Style kuchni

Kuchnia to po prostu kolejne miejsce w naszym domu czy mieszkaniu. Jednak nie każdy tak myśli…w tym pomieszczeniu powinna rządzić funkcjonalność i styl.

To tutaj tak ważne jest rozmieszczenie mebli, sprzętu AGD czy zlewu. Styl wnętrza zależy już od preferencji mieszkańców.
Prezentujemy kilka propozycji aranżacji kuchni z pewnością każdy odnajdzie tu cząstkę swojej kuchni lub takiej którą chciałby mieć w przyszłości.
Polerowany beton w kuchni. Ta kuchnia ma dosyć surowy wygląd przez zastosowanie betonu na ścianach. Jednak w takiej kuchni świetnie będą prezentowały się kolorowe akcenty takie jak pomarańczowy blat.

polerowany beton w kuchni

Nowoczesna kuchnia wiejska to połączenie stylu rustykalnego ze współczesnym. Zachowana została tu równowaga ze stylami. Można pokusić się o połączenie kolorów mebli takich jak beż lub brązowy  z nowoczesnym wzorem. Ważne są także akcesoria kuchenne i dodatki.

nowoczesna kuchnia wiejska

Elegancka kuchnia otwarta. O zaletach kuchni otwartej nie trzeba nikomu mówić – integracja z rodziną i gośćmi, połączenie kuchni z jadalnią, duża przestrzeń.

kuchnia otwarta

Kuchnia w stylu rustykalnym z pewnością ma swój niezapomniany klimat. Drewno jest materiałem ponadczasowym ze względu na jego trwałość i ciepły wygląd. Tutaj prezentujemy kuchnię wykonaną z drewna zarówno podłogi jak meble wykonane są z tego samego materiału. Taki styl proponowany jest zazwyczaj do niewielkich kuchni. Sprawdź jeszcze inne nasze propozycje w galerii zdjęć poniżej.

kuchnia w stylu francuskim
kuchnia w stylu industrialnym
nowoczesna kuchnia
kuchnia w stylu rustykalnym
kuchnia w stylu skandynawskim
kuchnia z wyspą
kolor w kuchni
Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: homedit.com

Polecamy Ci również

Zobacz także