Stylowe zasłony prysznicowe

Tekstylia łazienkowe, np. zasłony prysznicowe mogą mieć różne style – nowoczesny, klasyczny, romantyczny, retro czy etno.

zasłona prysznicowaZasłona Moodz to propozycja do łazienki romantycznej  Śnieżnobiała tkanina dekorowana jest   wzorami motyli, ptaków i kwiatów. Kolorystyka wzoru,  z przewagą fioletu i czerni kontrastuje z bielą całości. Zabieg ten sprawia, że zasłona nabiera nowoczesnego wyrazu. Zasłona o wymiarach 180 x 200 cm jest wykonana z poliestru. Cena 78  zł.

Nairobi reprezentuje w nowej ofercie Sealskin styl etno. Inspiracja Czarnym Lądem widoczna jest w kolorystyce zasłony oraz w dekoracji, którą tworzą charakterystyczne, afrykańskie wzory. Zasłona o wymiarach 180x200 cm przygotowana została z poliestru. Cena 70 zł.

Motyw grochów znów jest modny. Wielbicielom tego wzoru zwracamy uwagę na nową zasłonę prysznicową firmy Sealskin o nazwie Polka. Tekstylna zasłona prysznicowa (180 x 200 cm) występuje w trzech wariantach kolorystycznych: czerwonym, czarnym i błękitnym z białymi dużymi grochami. W każdej wersji kolorystycznej zasłony dobrano dywanik łazienkowy z akrylu. Ceny: zasłona 64 zł, dywanik o wymiarach 60 x 90 cm – 98 zł.

czarna zasłona prysznicowa zaśłona prysznicowa w grochy

Moreno to jedyna jednolita zasłona wśród nowości Sealskin. Elegancka i świetnie układająca się zasłona prysznicowa o wymiarach 180 x 200 cm wykonana została z bawełny połączonej z poliestrem. Tkanina w kolorze głębokiego turkusu jest delikatnie połyskliwa, dzięki czemu pięknie prezentuje się w świetle. Zasłonę wyposażono w metalowe pierścienie do przełożenia przez drążek. Taki sposób mocowania jest nie tylko bardziej estetyczny, pozwala też tkaninie na swobodne układanie się. Cena 105 zł. 

jednolita zasłona prysznicowa zasłona do stylowej łazienki

Zasłona Monastir jest doskonałą propozycją do wnętrz stylizowanych. Dekoracja, której estetycznego źródła można dopatrywać się m.in. w orientalnych ściennych kaflach, wprowadza do wnętrza spokój i równowagę. Sprzyja temu także wyważony kolor całości. Zasłona Monastir wykonano z poliestru połączonego z organzą. Cena zasłony o wymiarach 180 x 200 cm – 115 zł. Do kompletu można dokupić dywanik łazienkowy o wymiarach 60 x 90 cm w cenie 87 zł.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Sealskin/Coram Poland

Polecamy Ci również

Zobacz także